Tarihi Çarşıda Masal Zamanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Tarihi Çarşıda Masal Zamanı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Konak Belediyesi ve Mavi Sanat işbirliğinde Abacıoğlu Han’da düzenlenen ‘Kemeraltı’nda Masal Zamanı’ etkinliği, dinleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.
İzmir’in birçok tarihi mirasına ev sahipliği yapan Kemeraltı Çarşısı, Konak Belediyesi’nin yürütülücülüğünde düzenlenen kültür-sanat etkinlikleriyle sadece gündüz değil, gece de yaşayan bir mekan haline dönüşmeye başladı. Binlerce yıldır kentin ticaret merkezi olan tarihi çarşı, gerçekleştirilen akşam etkinlikleriyle bir anlamda kültür merkezi işlevi de görüyor. Her gün on binlerce vatandaşın alışveriş için geldiği Kemeraltı Çarşısı, son olarak ‘Kemeraltı’nda Masal Zamanı’ adlı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Konak Belediyesi ve Mavi Sanat işbirliğinde düzenlenen etkinlik, tarihi çarşının önemli mekanlarından biri olan Abacıoğlu Han’da gerçekleştirildi. Restorasyonu Konak Belediyesi’nce yaptırılan handa oyuncu Sıla Akdeniz kendi derlediği ‘Yeniden Doğuş’ adlı masalı dinleyicilere anlattı. Müziklerini İsmail Başışık’ın, sanat yönetmenliğini Tiyatro Oyuncusu Gürol Tonbul’un, genel sanat yönetmenliğini ise Ahmet Akdeniz’in üstlendiği gösteri, dinleyiciyi düş zamanının büyülü yolculuğuna çıkardı.
GELEN BİR DAHA GELECEK
Yaklaşık bir saat süren masal anlatımı sonunda Sıla Akdeniz, dinleyicilerce uzun süre alkışlandı. Etkinliğe katılanlar Konak Belediyesi’ne de teşekkür ederek, Kemeraltı’nda bu tür organizasyonların çoğalması dileklerinde bulundu. Abacıoğlu Han esnafından Ayşe Karadan ise, etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a teşekkür ederek, “Pek çok İzmirli Abacıoğlu Han’ın yerini dahi bilmiyor. Bu tür etkinlikler sayesinde hem Kemeraltı hem de içindeki diğer önemli mekanlar tanınacak. Çarşı esnafı olarak bunun bize mutlaka dönüşü olacaktır” dedi.
HER AY BİR MASAL
Konuklarını masalların büyülü dünyasına götüren ‘Kemeraltı’nda Masal Zamanı’ etkinliği her ay Tarihi Çarşı’nın farklı hanlarında devam edecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Konak Belediyesi’nin www.konak.bel.tr adresli web sayfasından ya da Kültür Müdürlüğü’nün 0232 463 43 46 numaralı telefonundan etkinlik duyurularını takip edebilecek.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Konak Belediyesi ve Mavi Sanat işbirliğinde Abacıoğlu Han’da düzenlenen ‘Kemeraltı’nda Masal Zamanı’ etkinliği, dinleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.İzmir’in birçok tarihi mirasına ev sahipliği yapan Kemeraltı Çarşısı, Konak...
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Otobüs Kiralama  
Google ARA: Tarihi Çarşıda Masal Zamanı


Haberler