Bodrum Tatil Sezonunu Açıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Bodrum Tatil Sezonunu Açıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yerli ve yabancı turistler sahil kenarlarına akın etti.

TATİL HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI

Bodrum'da hava sıcaklığının yükselmesiyle birlikte yaz sezonu açıldı. Turizm cennetiBodrum'a turistlerin gelmesiyle ilçede hareketlilik başladı. Yerli ve yabancı turistler sahillere akın etti.

OTELLER ŞİMDİDEN DOLMAYA BAŞLADI

 

Hava sıcaklığının zaman zaman 28 dereceye kadar ulaşmasıyla vatandaşlar serinlemek için denize girdi. Kumbahçe, Gümbet, Bitez sahilleri başta olmak üzere bütün sahiller yerli yabancı turistlerle doldu. İlçedeki hareketlilik esnafın yüzünü güldürürken, oteller şimdiden dolmaya başladı. Bodrum çarşısında ise turistler alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

OKULLARIN KAPANMASIYLA SEZON TAM OLARAK AÇILACAK

Bodrum esnafı geçen yıla göre turist sayısının az olduğunu ifade ederek, "Şu anda az sayıda turist var ama okulların kapanmasıyla birlikte sezonu tam olarak açacağız. Bu yıl umutluyuz. Şimdilik gelen gemiler ve az sayıda bulunan yerli ve yabancı turist var. Ama sezon açılırsa uzun bir yaz geçireceğiz gibi düşünüyoruz" şeklinde konuştular.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte Muğla'nın Bodrum ilçesinde tatil hareketliliği başladı.
Etiketler » Bodrum Grup Uçak Bileti   » Bodrum Toplu Uçak Bileti   » Bodrum Grup Bilet rezervasyonu  
Google ARA: Bodrum Tatil Sezonunu Açıyor


Haberler