Avrupa'nın az bilinen tatil rotaları - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Avrupa'nın az bilinen tatil rotaları

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Paris, Berlin, Amsterdam, Roma gibi çok tercih edilen büyük şehirlerinin dışında, keşfedilmeyi bekleyen birçok Avrupa tatil rotası bulunuyor. İngiliz Telegraph gazetesi Avrupa'nın bilinmeyen tatil rotalarını sıraladı. Bergamo, İtalya: Milano’nun 40 km kuzeydoğusunda bulunan Bergamo, Venedik Cumhuriyeti döneminde yaptırılan tarihi surların içerisinde, mistik bir atmosfere sahip. Çok sayıda tarihi, etkileyici mimari yapıya sahip olan şehirde Orta Çağ havası solumak mümkün.
 
Vitoria-Gasteiz, İspanya: İspanya’da Bask Özerk Bölgesi’nin başkenti olan Vitoria-Gasteiz, Avrupa’nın en yeşil başkentleri arasında. Çevreci bir yönetime sahip olan şehirde toplu ulaşım, bisiklet yolları, çevre dostu enerji ve geri dönüşüm gibi konulara önem veriliyor.
 
 
 
 Vitoria-Gasteiz, İspanya
 
Tavira, Portekiz: Tavira, Portekiz’in en güneyindeki Algarve Bölgesi’nde, Atlas Okyanusu kıyısında kurulu olan bir şehir. Rşo Gilao Nehri boyunca uzanan şehir, okyanus kıyısındaki kumsalları, ada ve adacıkları ile doğal yaşamın korunduğu ulusal parklarıyla görülmeye değer.
Tavira, Portekiz
 
Osijek, Hırvatistan: Hırvatistan’ın dördüncü büyük şehri Osijek, ülkenin en doğusunda bulunuyor. Drava Nehri kıyısına kurulu şehrin Osmanlı dönemindeki ismi Ösek. Düzenli cadde ve sokakları, kültürel etkinlikleri ve mimari yapılarıyla şehir, son yıllarda daha çok tanınmaya başlamış.
Osijek, Hırvatistan
 
Umea, İsveç: İsveç’in en hızlı büyüyen şehirleri arasında olan Umea, ülkenin kuzeydoğusunda bulunuyor. Botni Körfezi’nin kıyısında kurulu olan Umea, yemyeşil ormanları, üniversiteli genç nüfusu ve sağlık endüstrisi ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Umea, İsveç
Treviso, İtalya: İtalya‘nın kuzeyinde, Venedik yönetim bölgesindeki Treviso şehri her ne kadar Venedik’in gölgesinde kalsa da her geçen yıl daha da fazla tanınıyor. Orta Çağ’dan kalan mimari yapıları, kanalların içerisine konumlanan şehir hayatı ve dingin yapısı şehri daha da cezbedici kılıyor.
Treviso, İtalya
 
Nantes, Fransa: Ünlü yazar Jules Verne’in şehri Nantes, Fransa’nın en gelişmiş bölgelerinden biri. Nantes, görkemli şatoları, Orta Çağ izleri taşıyan katedralleri ve kırsal kesimindeki harika manzaralarıyla farklı bir Fransa deneyimi sunuyor.
Nantes, Fransa
 
Bregenz, Avusturya: Avusturya’nın en batısındaki Bregenz şehri, Konstanz Gölü kıyısında, Almanya ve İsviçre sınırında yer alıyor. Alp Dağları’nın eşsiz atmosferi, Konstanz Gölü’nün manzarası ve tarihi yapıların uyumunun görüldüğü şehir yılın her döneminde tatil için tercih ediliyor.
Bregenz, Avusturya
 
Sion, İsviçre: İsviçre’nin kayak merkezleriyle ünlü Sion şehri, ülkenin güneybatısında bulunuyor. Yemyeşil tepelerin arasındaki geniş düzlüklerde kurulu olan şehir kış turizminde iddialı. Avrupalı kayak severlerin ilgi gösterdiği Sion, doğayla bütünleşmek için de ideal.
Sion, İsviçre
 
Plovdiv, Bulgaristan: Bulgaristan‘da başkent Sofya’dan sonra ikinci büyük şehir olan Plovdiv‘e Türkçe’de Filibe deniliyor. Adını Makedonya Kralı II. Phliph’ten alan şehir, 2019 yılında Avrupa Kültür Başkenti unvanını taşıyacak.
Plovdiv, Bulgaristan

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Avrupa Grup Uçak Bileti al   » Avrupa Toplu Uçak Bileti   » Grup Uçak Bileti Rezervasyonu  
Google ARA: Avrupa'nın az bilinen tatil rotaları


Haberler