Seyahat için ideal aylar - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Seyahat için ideal aylar

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
TÜİK Gaziantep Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Hanehalkı Yurtiçi Turizm Araştırma sonuçlarını değerlendirdi. Yapılan açıklamada yurtiçi seyahatlerde en çok Temmuz, Ağustos ve Eylül Aylarının tercih edildiği bildirildi.

 

Yurtiçinde ikamet edenlerin yurtiçi seyahat sayısı 2015 yılında bir önceki yıla göre %0,5 artarak 71 milyon 251 bin oldu. Yıl içerisinde en fazla seyahat %46,3 ile 3.çeyrekte (Temmuz, Ağustos ve Eylül) yapılırken, en az seyahat %15,8 ile 4.çeyrekte (Ekim, Kasım ve Aralık) gerçekleşti.

EN FAZLA SEYAHAT AKDENİZ’E

TÜİK Gaziantep Bölge tarafından yapılan açıklamada yurtiçinde en fazla seyahatin Akdeniz Bölgesine sonra Ege Bölgesine ve İstanbul’a yapıldığı belirtildi. 2015 yılında İstatistiki Bölge Birimleri Sınıflaması (İBBS 1) düzeyinde (12 bölge), yurtiçinde en fazla seyahat %16,5 ile TR6 (Akdeniz) bölgesine yapıldı. Bu bölgeyi %15,5 ile TR3 (Ege) bölgesi izledi. Üçüncü sırada ise %10,9 ile TR1 (İstanbul) yer aldı.

EN FAZLA HARCAMA YAKINLARI ZİYARET SEYAHATLERİNDE YAPILDI

2015 yılı yurtiçi seyahat harcamalarının %96,7'si kişisel amaçlı (gezi, eğlence, tatil, kültür, yakınları ziyaret, sağlık vb.) seyahatlerde yapılırken, %3,3'ü iş amaçlı seyahatlerde yapıldı. Kişisel amaçlı seyahatlerde en çok harcama %53,7 ile "yakınları ziyaret" amaçlı seyahatlerde yapıldı.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

TÜİK Gaziantep Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Hanehalkı Yurtiçi Turizm Araştırma sonuçlarını değerlendirdi. Yapılan açıklamada yurtiçi seyahatlerde en çok Temmuz, Ağustos ve Eylül Aylarının tercih edildiği bildirildi.
Etiketler » Gaziantep Grup Uçak Bileti   » Gaziantep Toplu Uçak Bileti   » Gaziantep Otobüs Kiralama  
Google ARA: Seyahat için ideal aylar


Haberler