Kırım, yaz tatilinin en popüler turizm merkezi olacak - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Kırım, yaz tatilinin en popüler turizm merkezi olacak

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

260 bin Rus turistin katılımıyla düzenlenen araştırma sonucunda, şu anda rezervasyonların yarısından fazlasının (%52) Rus tatil merkezlerine ait olduğu saptandı. Yaz sezonu sonunda Rus turistlerin %60'ı Rusya'da tatil yapacak. Geçen sene bu değer %50 seviyesindeydi.

Yurtiçinde tatil planları yapan Rus vatandaşlarının %16'sının Simferopol, %11'inin Soçi, %4'ünün Anapa, %3'ünün Moskova ve %2'sinin St. Petersburg'u tercih edeceğini düşünüyor. 

 Geçen seneye göre en yüksek artışı Anapa, Krasnodar ve Soçi gösterdi. Ayrıca Gelincik de Rus turistlerin yurtiçinde tercih edeceği tatil merkezleri arasında yer alıyor. 

Araştırmaya göre, Ruslar yurtiçi dışında Rusya'nın komşularını da tercih ediyor. Geçen seneye kıyasla Gürcistan'a uçak biletleri satışı 2 kat artarken, Azerbaycan'a uçak bilet satışları %90 arttı. Aynı zamanda Bulgaristan'da tatil talepleri %31, Kazakistan'da %20 ve Ermenistan'da %16 oranında arttı. 

Rus turistler arasında en popüler yurtdışı tatil merkezlerinin başında İspanya ve İtalya'nın geldiğini belirtti. 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Rus vatandaşları için yaz aylarının en popüler tatil merkezinin Kırım olacağını bildirdi.
Etiketler » Kırım Grup Uçak Bileti al   » Kırım grup uçak rezervasyonu  
Google ARA: Kırım, yaz tatilinin en popüler turizm merkezi olacak


Haberler