11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Halkla İlişkiler Sorumlusu İlkay Altıntaş'ın röportajı
Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergiden detaylar - Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerle sergi açıldı
Eskişehir'de 11. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Batman, Van, İzmir, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlerden festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergi açıldı. 
 
Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Halkla İlişkiler Sorumlusu İlkay Altıntaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin çeşitli illerinden 6-10 yaş arası çocukları festivale davet ettiklerini söyledi. 
 
Altıntaş, bu kapsamda Batman, Van, İzmir, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlerden bazı çocukların ulaşım sıkıntısı yaşadıklarını ve festivale katılamadıklarını belirtti. 
 
Festivalde her yıl bir tema belirlediklerini bu yıl konunun "Çocuklar ve uçurtma" olduğunu aktaran Altıntaş, şöyle konuştu : 
 
"Bütün görsellerimiz de festival kapsamında 'Çocuk ve uçurtma" oldu. Tiyatromuzda çalışan sanatçılarımızın ve teknik personelin çocuklarından resimler istedik. Bu fikirden yola çıkarak Türkiye'nin başka illerinde festivali bilen ve bize mesaj yollamak isteyen çocuklara da ulaşmak istedik ve festivale davet ettik. Onlarda festivale çok uzak oldukları için gelemediler. Ancak birer resim yaparak bize yolladılar ve bizimle beraber olduklarını ilettiler. Bizde çocukların gönderdikleri resimleri bir araya getirerek sergi açtık. Festival kapsamında Eskişehir'e gelen yerli ve yabancı davetlilere sergiyi de gezdirmiş olacağız. Yedi bölgeden bize resimlerini gönderdiler. Yaklaşık 150 eser var. Batman, Van, İzmir, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlerden 6-10 yaş arası gençler resimlerini yolladı. Bu senenin en anlamlı etkinliği bu sergi oldu." 
 
Haller Gençlik Merkezi yer alan serginin, festival sonrası da izlenime sunulacağı kaydedildi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Halkla İlişkiler Sorumlusu İlkay Altıntaş'ın röportajı Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergiden detaylar - Festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerle sergi açıldı Eskişehir'de 11. Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali kapsamında Batman, Van, İzmir, İstanbul ve Trabzon gibi şehirlerden festivale katılamayan çocukların gönderdiği resimlerin yer aldığı sergi açıldı.
Etiketler » Eskişehir Grup Uçak Bileti   » Eskişehir Toplu Uçak Bileti   » Eskişehir Otobüs Kiralama  
Google ARA: 11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali


Haberler