Belenbaşı'da festival zamanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Belenbaşı'da festival zamanı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Buca Belediyesi, Buca Kaymakamlığı ile Belenbaşı Köy Muhtarlığı'nın bu yıl 12'incisini düzenlediği “Yörük Kültürü'nü Tanıtma ve Kiraz Festivali"ne katılanlar, tiyatral gösteriler, söyleşiler ve etkinlikler keyifli bir gün geçirecek. Festivalde Belenbaşı'nın en iyi kirazı da seçilecek ve üreticiler ilk 3'e girmek için kıyasıya yarışacak. Festivalde ayıca geleneksel olarak bu yılda festival ağası seçimi de yapılacak.
29 Mayıs Pazar günü saat 12.00'de Belenbaşı Köyü girişinden kortej yürüyüşü ile başlayacak Festival, bölge halkının Yörük kültürünün izleriyle ürettiği ürünlerin satışa sunulacağı organik pazar ile renklenecek. Sürpriz eğlence, söyleşi ve gösterilerin sahneleneceği Belenbaşı Festivalinde folklor gösterileri de neşe katacak. Geçtiğimiz yıllarda festival kapsamında düzenlenen konserler ise bu yıl, yaşanan terör olayları nedeniyle programda yer almıyor.
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, keyifli bir gün geçirmek isteyen tüm İzmirlileri Belenbaşı'nda gerçekleşecek festivale davet etti.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

BUCA Belediyesi ve Belenbaşı Muhtarlığı tarafından düzenlenen Belenbaşı Yörük Kültürünü Tanıtma ve Kiraz Festivali, binlerce İzmirliyi 12. kez ağırlamaya hazırlanıyor. 29 Mayıs Pazar günü Sabah 12.00'de başlayacak festivale katılan İzmirliler, etkinlikler ve halk oyunları gösterileri eşliğinde unutulmayacak bir festivale tanıklık edecek.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Otobüs Kiralama  
Google ARA: Belenbaşı'da festival zamanı


Haberler