Kocaeli'de 43. Altın Kiraz Festivali'ne Doğru - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Kocaeli'de 43. Altın Kiraz Festivali'ne Doğru

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 3-5 Haziran'da 43. Altın Kiraz Festivali düzenlenecek.
 
Körfez Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, festival 3 Haziran'da Ağadere Caddesi'nde kortejle başlayacak.
 
Festivalin ikinci günü Yarımca sahilinde uçurtma şenliği yapılacak. Uçurtma şenliğinin ardından, Alparslan Türkeş Stadyumu'nda Altın Kiraz Futbol Turnuvası gerçekleştirilecek.
 
Festivalin son gününde de Sevindikli köyü güreş alanında yağlı güreş müsabakaları olacak. Müsabakada pehlivanlar, altın kemer için mücadele edecek.
 
Ödül töreni ve kapanış konuşmalarıyla sona erecek festivalde, sanatçı Uğur Işılak da konser verecek.
 
Açıklamada, festival için tüm çalışmaların devam ettiği belirtilerek, bu yıl etkinliklerin genişletileceği kaydedildi.
 
Yarımca kirazının tadı ve kalitesinin yetkililerle bağlar gezilerek yarışma kapsamında değerlendirileceği aktarılan açıklamada, 16 kiraz üreticisinin yer alacağı festivalde, kirazların 3 dalda yarışacağı bildirildi.
 
Açıklamada, festivalde en iyi kiraz üreticisine ödül verileceği vurgulanarak, "Festival aynı zamanda Körfez halkını birbirine bağlayan kültürel bir aktivite olma özelliğini taşıyor." ifadesi kullanıldı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 3-5 Haziran'da 43. Altın Kiraz Festivali düzenlenecek.
Etiketler » Kocaeli Grup Uçak Bileti   » Kocaeli Toplu Uçak Bileti   » Kocaeli Otobüs Kiralama  
Google ARA: Kocaeli'de 43. Altın Kiraz Festivali'ne Doğru


Haberler