300 tarla korkuluğu festivale hazırlanıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

300 tarla korkuluğu festivale hazırlanıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Ekili tarım arazilerini kuşlardan korumak için "görev yapan" tarla korkulukları, İzmir'in Urla ilçesine bağlı Barbaros Köyü'nde düzenlenen festival kapsamında en süslü halleriyle "insan içine çıkacak".

Kaybolan değerler üzerinde farkındalık yaratmak, tarımsal üretimi artırmak ve Barbaros Köyü'nü markalaştırmak hedefiyle hazırlanan Barbaros Oyuk Festivali, Türkiye'de tarla korkuluklarının bir sanat imgesi olarak ilk kez sergileneceği organizasyona ev sahipliği yapacak.

Nüfusunun büyük bölümü emeklilerden oluşan, genç nüfusu kente göçmüş Barbaros Köyü sakinleri, köylerinin kaybolmaya yüz tutan tarımsal, kültürel ve geleneksel değerlerini canlandırma, gençleri tekrar köye çekebilme hedefiyle festival düzenlemeye karar verdi.

Bu doğrultuda oluşturulan komite, festivalin simgesi olarak yörede "oyuk" olarak adlandırılan tarla korkuluklarını kullanmayı kararlaştırdı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Urla'ya bağlı Barbaros köyünde kaybolan değerler üzerinde farkındalık yaratmak, tarımsal üretimi artırmak hedefiyle hazırlanan festivalde yaklaşık 300 tarla korkuluğu ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Otobüs Kiralama  
Google ARA: 300 tarla korkuluğu festivale hazırlanıyor


Haberler