Bugün Alanyada festival günü - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Bugün Alanyada festival günü

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Bu yıl 16.sı organize edilen  “Uluslararası Alanya Turizm ve Sanat Festivali” 28, 29, 30 Mayıs tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilecek. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel festivalin basın toplantısında; “Bu festival Alanya’nın en önemli festivalidir. Tüm Alanya halkını ve ilçemizde bulunan misafirlerimizi festivalimize davet ediyorum.” dedi.

16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, 28 Mayıs Cumartesi saat 17.30’da Atatürk Anıtı önünden İskele Şelale Meydana yürüyecek Yörük Göçü ve kortejle başlayacak. Tarihi evlerin restorasyonunu yaparak kültürel miras çalışmalarından dolayı “süreklilik ödülü” alan Alanya Belediyesi, Alanya’nın tarihi evlerini ve yöreye özgü yemeklerini festival süresince çeşitli etkinliklerle tanıtacak.

UNUTULMAZ BİR FESTİVAL YAŞANACAK
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin basın toplantısında yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Bu yıl 16.sını düzenleyeceğimiz festivalimizi bu Cumartesi günü 17.30’da Yörük göçüyle başlatacağız. Bu seneki programımız çok zengin. Her yıl Alanya’ya özgü bir temanın ön plana çıkartılarak tanıtıldığı festivalin bu yıl ki ana teması ise Alanya’nın yerel mimarisi ve mutfak kültürü. Ulusal ve uluslararası bütün ziyaretçilerimizi festivalimize bekliyoruz. Festivalde hem yerel hem de yabancı misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamayı istiyoruz.”

AÇILIŞ KONSERİ DEMET AKALIN’DAN
Festivalin ilk gününde saat 22.00’da Alanya Belediye binası arkasında kurulan konser alanında Demet Akalın sahne alacak. Festivalin ikinci günü ise, yerel sanatçılar ve yemek yarışması ile devam edecek.

İKİNCİ GÜN SAHNE ŞEBNEM FERAH’IN
16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nin 2.gününde ise saat 22.00’da Şebnem Ferah şarkılarını hayranları için seslendirecek. Festivalin 2. gününde yine İskele Şelale Meydanı’nda yerel sanatçıların ve folklor gruplarının saat 14.00’da başlayacak gösterilerinin yanısıra,  saat 19.00’daki Elif Korkmazel’in sunuculuğundaki Yöresel Yemek Yarışması ile devam edecek.

KAPANIŞ SERDAR ORTAÇ’TAN
3. günde çeşitli etkinliklerle devam edecek olan festivalde, Serdar Ortaç’ın saat 22.00’da kapanış performansını sergileyecek.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Alanya Grup Uçak Bileti Al   » Alanya Toplu Uçak Bileti al   » Alanya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Bugün Alanyada festival günü


Haberler