Milas 6. Karya Tiyatro Festivali başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Milas 6. Karya Tiyatro Festivali başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

“Bir çocuk gelişir, dünya değişir” sloganıyla yola çıkan Karya Tiyatro Atölyesi, 28 Mayıs – 10 Haziran 2016 tarihleri arasında 6. Karya Tiyatro Festivali ateşini Milas'ta yakacak.

Milas Belediyesi, Milas Sanatçılar Derneği, Karya Sanat Cafe ve Karya Organizasyon'un katkılarıyla Milas Belediyesi Toplantı Salonu'nda yer alacak etkinlik programı şöyle:

28 Mayıs 2016 Saat: 20.00 “Hazine Adası”
28 Mayıs 2016 Saat: 20.00 “Pamukzel”
30 Mayıs 2016 Saat: 19.00 “Kayıp Kardeşler”
30 Mayıs 2016 Saat: 19.00 “Masal Kahramanları”
31 Mayıs 2016 Saat: 19.00 “Romeo ve Juliet”
31 Mayıs 2016 Saat: 19.00 “Fettuçini'nin Bin Sırrı”
1 Haziran 2016 Saat: 19.00 “Yeni Dünya”
1 Haziran 2016 Saat: 19.00 “Küçük Gezegenler”
4 Haziran 2016 Saat: 20.00 “Kırmızı Kaşıklı Kız”
4 Haziran 2016 Saat: 20.00 “Antik Kuntik Oyun”
9-10 Haziran 2016 Saat: 21.00 “Antik Aşk”

Festival hakkında görüşlerini aldığımız Karya Tiyatro Atölyesi Genel Sanat Yönetmeni Dağlar Uygur, Milas için altı yıldır heveslerini hiç kaybetmeden festivaller düzenlemenin memnuniyetini ifade ederken, kendilerine bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini sundu.

Kıyı EGE: Festivalin özelliğinden bahseder misiniz? Bildiğimiz kadarıyla Türkiye'de başka tiyatro festivali yapılmıyor.

Dağlar Uygur: Evet, 6 yıl önce büyük bir hevesle başladık bu festivale. Gelinen noktanın en güzel tarafı hiç hevesimizi kaybetmeden tecrübemizi arttırmamız oldu. Türkiye'de bu yaptığımız festivalin bir benzeri daha yok. Milas bizimle böyle bir festivale imza atıyor.

Kıyı EGE: Bir çocuk gelişir, dünya değişir sloganıyla yol alıyorsunuz, bunu biraz açar mısınız?

Dağlar Uygur: Ülkemizin içinden geçtiği kirli süreçte tek umudun sanat olduğuna inanıyoruz. Biz güzel bir yarın için fidanlar dikiyoruz. Çünkü 'sanata dokunan eller kötü olamaz' diyoruz ve bu mantıkla ilerliyoruz.

Kıyı EGE: Biraz da atölyenizden, Karya Tiyatro Atölyesi'nden bahseder misiniz?

Dağlar Uygur: Giderek büyüyen ailemiz, bu yıl tüm oyunları burada yazılan, Milas'ın genç ve çocuklarının oynadığı 11 farklı oyun sergileyecekler. Bize sahip çıkan, inanan, güvenen çok insan var, biliyoruz. Milas şu anda bölgede sözü geçen ve tiyatro alanında parlayan bir yıldız olduysa bunda bize inanan insanların payı çok büyük.

Kıyı EGE: Son olarak neler diyeceksiniz?

Dağlar Uygur: 6. Karya Tiyatro Festivali'nin gerçekleşmesi için bize destek olan, inanan, güvenen başta velilerimize, geceli gündüzlü çalışan ekibime, elini sırtımızda hissettiğimiz Belediye Başkanımız Muhammet Tokat'a ve festivale katılarak bizleri yalnız bırakmayan siz sanatseverlere çok teşekkür ederiz.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Milas Grup Uçak Bileti Al   » Muğla Grup Uçak bileti al  
Google ARA: Milas 6. Karya Tiyatro Festivali başlıyor


Haberler