KUŞADASI’DA GİRİTLİLER FESTİVALİ - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

KUŞADASI’DA GİRİTLİLER FESTİVALİ

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Kuşadası Giritliler Dostluk ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Giritliler Festivali başladı. Yunanistan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen Giritlilerin katıldığı 2 günlük Uluslararası Giritliler Festivali ile barış mesajları verilmesi ve Türkiye ile Girit arasında dostluk köprülerinin oluşturulması hedefleniyor.
Girit kültürünü yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen festivalin ilk gününde İbramaki Sanat Galerisi’nde Giritli müzisyenler eşliğinde gerçekleşen Girit Halk Dansları gösterisi büyük beğeni ile karşılandı.
Dans gösterilerinin ardından Mudanya Lozan Mübadilleri Derneği tarafından mübadele dönemine ait fotoğrafların sergilendiği Kuşad Yunanistan’ın Atina ve İerapetra kentlerinden gelen Lucas Papadakis, Dimitrios Papadakis ile Manolis Spanakis tarafından "Mübadele" ve "Giritceye Girmiş Türkçe Kelimeler" konulu panel düzenlendi. Panel’in son bulmasıyla birlikte barışın ve dostluğun simgesi olarak Atina’dan getirilen zeytin fidanı Kuşadası’na dikildi. Giritliler Festivali yarın Davutlar Sevgi Plaji’nda düzenlenecek çeşitli konser ve etkinliklerle devam edecek.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kuşadası Giritliler Dostluk ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Giritliler Festivali başladı.
Etiketler » Bodrum Grup Uçak Bileti   » Bodrum Toplu Uçak Bileti   » Bodrum Grup Bilet rezervasyonu  
Google ARA: KUŞADASI’DA GİRİTLİLER FESTİVALİ


Haberler