Ege için festival zamanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Ege için festival zamanı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Tematik turları ve zengin destinasyonlarıyla daha önce hiçbir cruise gemisinin yaşatmadığı deneyimleri sunan Celestyal Cruises, filosunun son gözdesi Nefeli'yi Türkiye pazarı için özel olarak denize indiriyor. Biniş ve inişlerini İzmir, Çeşme ve Kuşadası'ndan yapan Celestyal Nefeli'de Türk personel de hizmet veriyor. Ekim ayı sonuna kadar düzenlenecek tur programları arasında alternatif olarak düzenlenen 3 ve 4 günlük kısa seferler de var. Celestyal Cruises ile Yunan adalarının antik dokusunda binlerce yıldır korunan sırları keşfedebilirsiniz. Uluslarası cruise markası Celestyal Cruises; sadece keyifli bir gemi seyahati sunmuyor; Santorini'de şarap tadımından Akropol tarih turuna, Midilli tavernadan yaz festivallerine 88 özel temalı turuyla denizin mavisinden büyülü kıyılara uzanan bambaşka bir tecrübenin kapılarını da aralıyor. Celestyal Cruises'un en çok ilgi çeken tematik turlarından biri de Yunan Yaz Festivali Öyküleri Turları. Dillere destan antik Yunan yaz festivalleri, teatral performanslar, geleneksel ve Yunan pop şarkıcıları, Yunan filmleri, Yunan DJ'lerinin eşlik ettiği partiler ve bilim festivali. Geleneksel ve çağdaş Yunan eğlencesi sizleri bekliyor.

Yunan sofralarını keşfedin

Celestyal Cruises tematik turları ile Ege lezzetlerinin önemli bir durağı olan Yunan sofralarını keşfetmek de mümkün. Yunan Misafirperverliği Öyküleri temasıyla düzenlenen turlarda 40'tan fazla Yunan peynirinin, Yunan şaraplarının ve mezelerinin tadımı yapılıyor. Ve her birinin hikayesi; hazırlanışı ve dillere destan lezzetleriyle eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkıyorsunuz.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tematik turları ve zengin destinasyonlarıyla daha önce hiçbir cruise gemisinin yaşatmadığı deneyimleri sunan Celestyal Cruises, filosunun son gözdesi Nefeli'yi Türkiye pazarı için özel olarak denize indiriyor.
Etiketler » Muğla Grup Uçak Bileti   » Muğla Toplu Uçak Bileti   » Muğla Otobüs Kiralama  
Google ARA: Ege için festival zamanı


Haberler