52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Naip Mahallesi'nde düzenlenen festival kapsamında 28 üretici, tarla bakımı, yetiştirme, ürün toplama ve tadı kapsamında değerlendirmeye alınan kirazlarıyla yarışmaya katıldı.

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, festivalde yaptığı konuşmada, bir etkinliği 52 yıl sürdürmenin kolay bir iş olmadığını belirterek, "Bunu başlatıp ondan sonra da 52 yıl boyunca aynı coşkuyla sürdüren bütün görevlilere, gönüllülere, halkımıza, üreticilerimize teşekkür ediyorum, aramızdan ayrılanlara da Allah'tan rahmet diliyorum. Türkiye'nin tarımda birim başına en yüksek verim sağlayan bir ilinde yaşıyoruz. Kiraz ekonomik değeri olan bir ürünümüz. 3 bin dekar dolayında kiraz alanlarımız var ve iki bin ton ürün elde ediliyor." diye konuştu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise kentin isminin tüm ilçeleri kapsadığını ve festivalin de ilin tamamını kapsayacak şekilde kutlanması gerektiğini aktardı.

Festivale bu yıl Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy'ün katılım sağlayacağını ancak hizmet süresi içerisinde diğer senelerde tüm ilçelerde kutlanacağını aktaran Albayrak, şunları söyledi:

"Yaşadığımız terör olayları nedeniyle bu seneki festivali konserleri iptal ederek kültürel ve sosyal ağırlıklı festivale döndürdük. Ancak şu bilinmeli ki ne yaparlarsa yapsınlar, yüz de şehit veririz bin de şehit veririz, asla ve asla ülkemizin bütünlüğünden bir parça bile toprak vermeyiz. Şehitlerimizi saygıyla, hürmetle anıyoruz, artık olmamasını istiyoruz."

Konuşmaların ardından kiraz yarışmasında birinci olan üretici Hüseyin Avcı, ikinci olan Radi Kalfa ve üçüncü olan Şefik Başlıoğlu'na kiraz fideleri ve çeşitli hediyeler verildi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tekirdağ'da bu yıl 52. düzenlenen Uluslararası Kiraz Festivali, en iyi kiraz üreticisinin belirlenmesiyle başladı.
Etiketler » Tekirdağ Grup Uçak Bileti   » Tekirdağ Toplu Uçak Bileti   » Tekirdağ Otobüs Kiralama  
Google ARA: 52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali


Haberler