VIVID: Işık ve müziği kucaklaştıran festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

VIVID: Işık ve müziği kucaklaştıran festival

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

VIVID festivali Sydney Opera Binasındaki ışıklı gösteriyle başladı.
 
Yelkenleri aydınlatmak adlı gösteri ilhamını Avustralya yerlileri Aborijinlerin şarkılartındfan alıyor. Gösteri için 6 farklı kabileden katkı alındı.
 
Sydney VIVID Festivali dünyanın en büyük ışık festivallerinden bir konumunda. Geçtiğimiz yıl 80 farklı performansı yaklaşık 1 milyon 700 bin kişi ziyaret etmişti.
 
Festivalin ışık oyunları şehrin sokaklarından da izlenebiliyor. Sydney halkı gösterilere ilgiyle katılıyor:
 
“Tüm bunların kapımın önüne kadar geldiğine inanamıyorum. Bu harika.”
 
“Bu uluslararası bir etkinlik ve bize dünyanın ne kadar özel bir köşesinde yaşadığımızı hatırlatıyor. Aborijinlerin yaptığı gösteriler de bizim kültürel mirasımız.”
 
Bu yıl festivale 23 ülkeden 150 sanatçı katılıyor. Bunlardan biri de Avustralya Modern Sanat Müzesi’ndeki renkli çalışma: Sydneyli sanatçı Hüseyin Sami ile Paris’ten katılan Danny Rose’un ortak performansıyla duvar sanki tekrar tekrar yeni baştan inşa ediliyor.
 
“Bence harika. Her şey harikaydı. Çok güzel görünüyor. Bence bu gösteriyi hazırlayanların çok yaratıcı fikirleri olmalı. Çok güzel görünüyordu.”
 
Avustralyalı sanatçı Jason French ise kendisine zemin olarak gümrük dairesini seçmiş ve burada “şehrin gizli hikayelerini” anlatıyor.
 
Sydney Işık Müzik ve Yeni Fikirler Festivali VIVID 18 Haziran’a kadar devam ediyor.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

 

VIVID festivali Sydney Opera Binasındaki ışıklı gösteriyle başladı.
Etiketler » Sydney Grup Uçak Bileti al   » Sydney Grup Uçak rezervasyonu   » Sydney Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: VIVID: Işık ve müziği kucaklaştıran festival


Haberler