Ülkelere Göre Haftalık Çalışma Saatleri - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Ülkelere Göre Haftalık Çalışma Saatleri

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Eğer iş hayatı-özel hayat dengesini kurmak istiyorsanız, çalışmanız gereken yer örneğin ABD değil. Gerçi çalışanlar çalışıyor gibi yaptıkları zaman kadar gerçekte çalışmıyor olsalar da, ABD dünyanın en uzun haftalık çalışma süresine sahip 16. ülkesi. İsveç ise şu anda haftalık 30 saatlik çalışma süresini test ediyor.
 
Peki tam zamanlı bir çalışan olarak en az zamanınızı iş yerinde geçirmek için nereye taşınmalısınız? The Daily Telegraph gazetesi, farklı şehirlerdeki insanların haftada kaç saat çalıştığını göstermek için finansal hizmet veren UBS isimli uluslararası bir firmanın, 71 ülkede çalışma sürelerini, ücretleri ve 15 iş alanındaki malların yerel fiyatlarını analiz eden fiyat ve gelir rakamları araştırmasını ele aldı.
 
Dünyada çalışanlar ortalama 36 saatten biraz daha fazla süreyi ofiste geçiriyorlar. Haftada 30 saat çalışmak istiyorsanız illa İsveç'e taşınmanıza gerek yok, Paris ve Lyon şehirlerinde ofiste ortalama çalışma süresinin o civarda olduğu Fransa'ya da taşınabilirsiniz. Helsinki, Viyana ve Moskova'da da haftalık çalışma süresi 33 saatten az.
 
Diğer taraftan Hong Kong'da haftalık ortalama çalışma süresi 50 saat. Bombay, Meksika, Yeni Delhi ve Bangkok'ta çalışanlar ise haftada 40 saatten fazla çalışıyor. New Yorklular, haftada ortalama 35,5 saat çalışıyorlar.
 
Araştırmanın ortalama değerlere dayanıyor, bu yüzden bazı çalışanlar ofiste ortalama sürelerden daha fazla zaman geçirirken başka kişilerin tam zamanlı iş bulmakta zorlanması mümkün. (Örneğin Fransa'daki işsizlik oranı % 10'dan az), bu yüzden valizinizi hazırlayıp taşınmadan önce bunu aklınızda bulundurun.

 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tam zamanlı bir çalışan olarak en az zamanınızı iş yerinde geçirmek için nereye taşınmalısınız?
Etiketler » Fransa Grup Uçak bileti Al   » Fransa Grup Uçak Rezervasyonu   » Grup Uçak biletleri  
Google ARA: Ülkelere Göre Haftalık Çalışma Saatleri


Haberler