Afyonkarahisar Caz Festivali, Zampova Fırtınası ile Başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Afyonkarahisar Caz Festivali, Zampova Fırtınası ile Başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Afyonkarahisar'da bu yıl 16'ncısı düzenlenen Caz Festivali'nin açılışı Josefina Zampova Band konseri ile yapıldı. Çek sanatçı güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla izleyenlerden ilgi gördü.
 
16'ncı Afyonkarahisar Caz Festivali, yerli ve yabancı 50'yi aşkın sanatçının katılımı ile başladı. NG Afyon Hotel'de düzenlenen açılış konserinde Çek sanatçı Josefina Zampova ve grubu sahne aldı. Güzelliği ve güçlü sesiyle dikkati çeken Zampova, sempatik tavırlarıyla da izleyenleri güldürdü. Zampova'ya gitarda Vlado Miklas, basgitarda David Herzig, davulda da Michael Nosek eşlik etti. Konser sonunda uzun süre ayakta alkışlanan Josefina Zampova Band'ı, Afyonkarahisarlılar ve tatilcilerin yanı sıra Afyonkarahisar protokolü de ilgiyle izledi.
 
'CAZA İNANILMAZ BİR DESTEK VE İLGİ VAR'
 
Festivalin sanat yönetmeni Hüseyin Başkadem, Anadolu'nun ortasında bir şehirde 16 yıldır caz festivalinin düzenlenebiliyor olmasının önemine değindi. Afyonkarahisar'ın turizmle anılmasında festivalin tanıtıcı olduğunu söyleyen Başkadem, "Afyonkarahisar'da caza inanılmaz bir destek ve ilgi var. Bu işin 16 yıldır yapılabilmesinin püf noktası, maliyeti çok düşük ses sistemleri ve prodüksiyon masraflarıyla yapılması. Bu yıl festivale 50 civarında sanatçı katılıyor. Konserlerle birlikte okul söyleşisi de yapan sanatçı kitlesini ağırlıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda 100- 120 arasından sanatçıyı ağırlıyorduk. Süreklilik ve sürdürülebilirlik adına bazen küçülüyor bazen büyüyorsunuz. Bu yıl biraz küçüldük ama önemli olan Anadolu'nun tek caz festivali 16 yıldır aralıksız sürüyor" dedi.
 
1-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Afyonkarahisar Caz Festivali'nin kapanış konserini de Çek Cumhuriyeti'nden Praglı bir soul/pop topluluğu Skeptemistic yapacak. Avrupa'da da iyi bilinen Praglı gitarist Jiri Simek, 6 Haziran'da festivalde olacak. Festival kapsamında müzisyenler genç insanlarla tanışıp, müziği sevdirmek için okulları ziyaret edecek. Bu yıl yapılacak üç okul konserinin ve söyleşilerinin konukları David Herzig, Michael Nosek ve Jan Jakubec. Festival, caz fotoğrafçısı Aykut Uslu Tekin'in fotoğraf sergisine de ev sahipliği yapacak.
 
Festival kapsamında Afyonkarahisar'daki çeşitli okullara da giden sanatçılar, gençler ve çocuklarla bir araya gelerek müzik ve çeşitli sanat dallarını sanatçılardan dinleme fırsatı buluyor. Söyleşilere de katılan sanatçılar, okullarda zaman zaman çocuklara konserler veriyor. Afyonkarahisar ile Prag arasında dostluk köprüsü olma özelliği de taşıyan Afyonkarahisar Caz Festivali, 11 yıldır Prag Open Caz Festivali'ne kardeş festival olarak Afyonkarahisar'ın adını uluslararası platformda da duyuruyor.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Afyonkarahisar'da bu yıl 16'ncısı düzenlenen Caz Festivali'nin açılışı Josefina Zampova Band konseri ile yapıldı.
Etiketler » Afyonkarahisar Grup Uçak Bileti   » Afyonkarahisar Grup Uçak Rezervasyonu   » Afyonkarahisar Otobüs Kiralama  
Google ARA: Afyonkarahisar Caz Festivali, Zampova Fırtınası ile Başladı


Haberler