KIRŞEHİR TÜRKMEN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

KIRŞEHİR TÜRKMEN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan, tören alanında yaptığı konuşmasında, Kırşehir’de tanıtım eksikliğinin önüne geçeceklerini söyledi.
Onan, “Faaliyetlerimizde bizlere destek sunan Başbakanlık Tanıtım Fonuna, Valiliğe, Belediye Başkanlığına STK temsilcilerine ve etkinliklerde rol alan herkese teşekkür ederim. Türkmen etkinliklerinin adı konulduktan sonra biz herkese ulaştık. Hiçbir ferdi ötekileştirmeden davette bulunmaya çalıştık. Bu günler birlikteliğe ihtiyaç duyduğumuz günlerdir. Çok üstün bir geçmişe sahibiz. Ama suçluyuz Konya’nın Mevlana’sı var, bizim burada 30-40 Mevlana var. Tanıtımda da gereğini artık yapacağız.” dedi.
22. Dönem Ak Parti Milletvekili Hacı Turan, Kırşehirliler Vakfının Ankara’da yapmakta olduğu bütün çalışmaları yakinen takip ettiğini bildirdi.
Türkmen Geleneklerine göre cirit, at üstünde ok ve yay atma, yöresel kıyafet tanıtımları ve yemeklerin servis edildiği kent park alanında yapılan çalışmalar hakkında ise Kırşehirliler Vakfı Başkan Yardımcısı Sevilay Aslan bilgi verdi. Aslan, Türkmen geleneklerinin yaşamasının önemini şöyle anlattı:
“Türkmen etkinliği Mersin’de kutlanan bir etkinlik, bizler Kırşehir’de Türkmenlerin daha fazla olduğuna inanarak etkinliklerin Kırşehir merkezli yapılması için çalışıyoruz. Türkmen etkinliğini Kırşehirliler Vakfı olarak gerçekleştirdik. Türkmen dernekleri ile istişare kurulu oluşturarak, geniş kapsamlı bir etkinlik planlıyoruz. Kalite alanı yüksek bütün etkinlikler de takip ediliyor. Türkmen geleneğinin yaşaması için çalışma alanlarını genişlettik. Yapmakta olduğumuz etkinlik Ahilik Kutlamaları gibi genele mal edilecek bir etkinliktir. Birlik sağlandığı zaman Türkmenler adına daha güçlü bir tablo ortaya çıkacaktır.” ifadelerini kullandı.
Etkinlikler kapsamında Türkmen aşiretleri açtıkları çadırlarla yöresel yemeklerini sergiledi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kırşehirliler Vakfının organize ettiği, Başbakanlık Tanıtım Fonu tarafından finanse edilen ‘Türkmen Etkinlikleri’ başladı.
Etiketler » Kırşehir Grup Uçak Bileti   » Kırşehir Grup Uçak Rezervasyonu   » Kırşehir Otobüs Kiralama  
Google ARA: KIRŞEHİR TÜRKMEN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI


Haberler