Zeytinli Rock Festivali 25-28 Ağustos’ta gerçekleşecek - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Zeytinli Rock Festivali 25-28 Ağustos’ta gerçekleşecek

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Geçtiğimiz sene toplam 100.000'den fazla müzikseveri buluşturarak izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 25-28 Ağustos tarihleri arasında yine Dalyan Sahili'nde gerçekleşecek. 

Milyon yapım tarafından Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan 'deniz, kum, güneş ve rock müzik' sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, geçtiğimiz senenin kadrosunun da üzerine çıkarak, yine rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve gruplarını biraraya getiriyor. 

Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vaadeden Zeytinli Rock Festivali'nde 4 gün boyunca sahne alması kesinleşen isimler şöyle sıralanıyor: Duman, Şebnem Ferah, Athena, Pentagram, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Model, Kurban, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Ceza, Zakkum, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Metin Türkcan, The Ringo Jets, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Blacktooth, Marsis, Deniz Tekin, Piiz, Gece, Fethi Okutan,Serkan Ferat,Seher Ahmetzade.

Zeytinli Rock Festivali'ne bu yıl yerli rock gruplarının yanı sıra bu kez Rockstar Keşif sahnesinde Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs'tan da amatör,profesyonel gruplar ve izleyiciler katılacak. 

Ana sahne dışında, aylar süren titiz çalışma ve önemli bir jüri ile beraber şehir şehir gezilerek belirlenen 'yüzdeyüzmüzik ekspres' elemelerinin kazananları da Rockstar Keşif Sahnesi'nde izleyici ile buluşacak.Milyon Yapım tarafından Akçay sahilinde Edremit Belediyesi desteğiyle ve Kralpop tv medya sponsorluğunda; 100% Music ve Rockstar katkılarıyla gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali'ne bu yıl yine yoğun bir katılım bekleniyor.

KİMLER VAR?

Duman, Şebnem Ferah, Athena, Pentagram, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga, Hayko Cepkin, Feridun Düzağaç, Model, Kurban, Cem Adrian, Ceylan Ertem, Umut Kuzey, Ceza, Zakkum, Baba Zula, Büyük Ev Ablukada Fırtınayt, Metin Türkcan, The Ringo Jets, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Blacktooth, Marsis, Deniz Tekin, Piiz, Gece, Fethi Okutan.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Şu sıra müzikseverleri bir kamp telaşı sardı, yıllık izin planları yapılmaya başlandı. Yurtdışı ve yurtiçinde kamplı nefis festivaller ardı ardına. Onlardan biri de 25-28 Ağustos’ta gerçekleşecek Balıkesir’deki Zeytinli Rock Festivali. Festival master’ları bilir, daha çok var deyip planları ertelerseniz biletsiz kalabilirsiniz. Kaçırmak istemezsiniz zira bu yıl Zeytinli’de yeni şeyler oluyor...
Etiketler » Balıkesir Grup Uçak Bileti   » Balıkesir Toplu Uçak Bileti   » Balıkesir Otobüs Kiralama  
Google ARA: Zeytinli Rock Festivali 25-28 Ağustos’ta gerçekleşecek


Haberler