13. Akbank Kısa Film Festivali başvuru tarihleri açıklandı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

13. Akbank Kısa Film Festivali başvuru tarihleri açıklandı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Yeni fikirleri destekleyerek, genç sinemacılara kendilerini gösterme olanağı sağlayan ve kısa film kültürüne katkı sağlamayı amaçlayan Akbank Kısa Film Festivali, 13-23 Mart 2017 tarihleri arasında 13. kez düzenlenecek. Festival, Ulusal ve Uluslararası Yarışma olmak üzere iki ana bölümden oluşuyor. En çok ilgi gören ve geçtiğimiz yıl 45 ülkeden toplam 822 filmin başvuru yaptığı Yarışma Bölümü için son başvuru tarihi 30 Kasım Çarşamba günü olarak açıklandı.
 
Festivalin Yarışma Bölümü’ne başvuran eserler arasından, festival jürisinin değerlendirmeleriyle belirlenecek olan en iyi filmler 5 bin dolar ile ödüllendirilecek. Yarışmayı kazanan filmler, Festival’in ardından Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki üniversite kampüslerinde düzenlenecek "Ödüllü Filmler Üniversitelerde" etkinliği kapsamında izleyiciyle buluşacak. 13. Akbank Kısa Film Festivali, “Festival Kısaları”, “Dünyadan Kısalar”, “Kısadan Uzuna”, “Deneyimler”, “Belgesel Sinema”, “Perspektif” ve “Özel Gösterim” bölümleri, yurt içi ve yurt dışından geniş katılımlı atölye çalışmaları ve söyleşileriyle 13-23 Mart 2017 tarihleri arasında sinemaseverlere keyifle izleyecekleri bir program sunacak. 
 
13. Akbank Kısa Film Festivali yarışması başvuru formları, Akbank Sanat merkez binası ya da www.akbankkisafilmfestivali.com ile www.akbanksanat.com adreslerinden temin edilebilecek.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Türkiye'de kısa film alanında etkin bir platform oluşturan Akbank Kısa Film Festivali, bu yıl 13. yılını kutluyor.
Etiketler » Festival Grup Bileti   » Festival Grup Uçak Bileti   » Ucuz Grup Uçak Bileti Al  
Google ARA: 13. Akbank Kısa Film Festivali başvuru tarihleri açıklandı


Haberler