22. Ulusal İFSAK Kısa Film Festivali bugün başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

22. Ulusal İFSAK Kısa Film Festivali bugün başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
22. Ulusal İFSAK Kısa Film Festivali bugün başlıyor. 11 Haziran’a kadar sürecek festivalin gösterimleri İstanbul, Beyoğlu'nda, Goethe Institut'de gerçekleştirilecek.
 
Tüm film gösterimleri ve etkinliklerin ücretsiz olduğu festivalin programında Belmin Söylemez'in kurmaca, deneysel kısa filmleriyle birlikte belgesel filmlerinden oluşan bir seçki yer alıyor.
 
Gösterim programı, filmleriyle İFSAK da dahil ulusal ve uluslararası festivallerde birçok ödül kazanan Söylemez’in sinemasını yakından tanımak, filmografisinin gelişimini görmek isteyenlere bir fırsat sunuyor.
 
6 Haziran'da tüm gün sürecek program “Uyku Hali” ile başlayacak. Programda sanatçının farklı dönemlerinden 10 filme yer verilecek. Programın son filmi olarak Belmin Söylemez’in ustası Bilge Olgaç’ın anısına hazırladığı kısa belgesel “Bilge ve Öğrencisi: Bir Reji Asistanının Günlüğü” gösterilecek.
 
 
 
Seçkiler, toplu gösterimler
 
Bir diğer seçki ise Türkiye'de belgesel sinemanın gelişmesinde önemli rol oynayan Hasan Özgen'in belgesel filmlerinden oluşuyor.
 
Ayrıca yazar ve belgeselci Ümit Kıvanç'ın belgesel filmlerinin toplu gösterimi de festivalde gösterilecek.
 
Gösterilecek filmler arasında Hisar Kısa Film Seçkisi ve Nürnberg Türkiye-Almanya Film Festivali Kısa Film Yarışması’ndan seçilmiş filmler de bulunuyor.
 
Sinema Emek Ödülleri
 
Festivalin iki yıldır verdiği Sinema Emek Ödülü bu yıl sinema eleştirmeni Sevin Okyay ve sinema tarihçisi Giovanni Scognamillo'ya verilecek.
 
36. İFSAK Kısa Film Yarışması'nda ön elemeyi geçen filmlerin gösteriminin yanısıra yönetmen Rıza Kıraç'ın moderatörlüğünü yapacağı Hasan Özgen, Ümit Kıvanç, Zeynep Ünal söyleşileri de izlenebilir.
 
İFSAK Ulusal Kısa Film Festivali'nde finale kalan ve ödül alan filmlerin gösterimi ise 17-18 Haziran 2016 tarihleri arasında Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılacak.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Festivalin iki yıldır verdiği Sinema Emek Ödülü bu yıl sinema eleştirmeni Sevin Okyay ve sinema tarihçisi Giovanni Scognamillo'ya verilecek
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Otobüs Kiralama  
Google ARA: 22. Ulusal İFSAK Kısa Film Festivali bugün başlıyor


Haberler