7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali Sona Erdi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali Sona Erdi

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali
Kültür, Sanat ve Müzik Festivali'nden detaylar 7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali sona erdi
Dinar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Dinar'da düzenlenen festival kapanış programıyla sona erdi
Dinar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Dinar'da düzenlenen 7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali kapanış programıyla sona erdi.
 
1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşen sempozyum, panel, resim, seramik ve fotoğraf sergilerinin açılışlarının yapıldığı, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği konserlerinin verildiği festival, IYAŞ sinema salonunda plaket ve ödül töreni ile sona erdi.
 
Ödül töreni sonrasında kapanış konuşması gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 7.'sini düzenledikleri Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali'nin 5 gün süreyle dolu dolu geçtiğini, kültür etkinliklerini ve sanatı seven insanların bu festivalde bir araya geldiğini belirtti.
 
Dinar Belediyesi ile Afyon Kocatepe Üniversitesi iş birliği içinde düzenlenen festivalin ilçeye çok şeyler kattığını ifade eden Acar, şunları söyledi:
 
"Düzenlenen festival aynı zamanda halkla bilimin iletişimi, sanatın geniş kitlelere ulaşabilmesi, somut olan ve olmayan kültürel mirasların korunması, sanatın ekonomik, kültürel, bireysel, toplumsal ve eğitimsel işlevlerinin hayata geçirilmesi bakımlarından önem taşımaktadır. Bu bağlamda çok güzel sempozyumlar, paneller ve konserler düzenlendi. Ben emeği geçen tüm dostlarımı kutluyorum. Bizlere çok büyük destek veren Afyon Kocatepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü hocalarımıza, öğrencilerimize, belediye çalışanlarıma, Dinar halkıma ve tüm jüri heyetine sonsuz teşekkürlerimi sunarım."
 
Uluslararası festivalin kapanışı ise Suçıkan Park'ta Türk Halk Müziği Solo Konseri ile yapıldı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali Kültür, Sanat ve Müzik Festivali'nden detaylar 7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali sona erdi Dinar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Dinar'da düzenlenen festival kapanış programıyla sona erdi Dinar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Dinar'da düzenlenen 7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali kapanış programıyla sona erdi.
Etiketler » Afyonkarahisar Grup Uçak Bileti   » Afyonkarahisar Grup Uçak Rezervasyonu   » Afyonkarahisar Otobüs Kiralama  
Google ARA: 7. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali Sona Erdi


Haberler