Alanya Kristal Kale Uluslararası Film Festivali’nde Türkiye'yi Arama Motoru temsil ediyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Alanya Kristal Kale Uluslararası Film Festivali’nde Türkiye'yi Arama Motoru temsil ediyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Ana programda; Almanya’dan yönetmenliğini Edward Berger’in yaptığı “Jack” (2014) ve Franz Müller’in “Happy Hour” (2015) Bulgaristan’dan “The Judgement ( Stefan Kundarev-2016) , “Snow” (Ventislav Vasilev-2015) Belarus’tan “The Count of Oranges (Vlada Senkova -2016) Rusya’dan “Seagulls” (Ella Manzhayeva -2016),Kazakistan’dan “Love Swing “ (Thoktar Karsakbayev-2011) , Homeland ( Slambek Tauekel-2011), Azerbaycan’dan “Down The River” (Asif Rustamov -2014) ve “Nabat (Elçin Musaoğlu -2014) gibi filmler var.
 
 
 
Snow filmi de programda yer alıyor.
 
Festivalin “Özel Gösterimler” bölümünde yönetmenliğini Evgenia Tirdatova ve Orhan Tekeoğlu’nun birlikte yaptıkları Türkiye-Rusya ortak yapımı “Düşlerinin Adası” belgeseli de yer alıyor. Dünyanın en büyük baletleri içinde yer alan Rudolph Nureyev’in Türkiye’deki günlerini anlatan belgesel St. Petersburg Film Festivali veKayseri Altın Çınar Film Festivali’nden sonra ikinci kez Türkiye’de gösteriliyor.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bu yıl ilk kez düzenlenen Alanya “Kristal Kale” Uluslararası Film Festivali’nde bir araya gelecek “dostluk” temalı filmler belirlenmeye başladı. 24-30 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan festivalde gösterilecek filmler arasında bu hafta vizyona çıkan Atalay Taşdiken imzalı Arama Moturu da yer alıyor. Film, festivalde ödül için mücadele edecek.
Etiketler » Alanya Grup Uçak Bileti Al   » Alanya Toplu Uçak Bileti al   » Alanya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Alanya Kristal Kale Uluslararası Film Festivali’nde Türkiye'yi Arama Motoru temsil ediyor


Haberler