Üniversite öğrencileri bir yılın stresini Bahar Festivali ile attı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Üniversite öğrencileri bir yılın stresini Bahar Festivali ile attı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hareketlenen üniversite kampüsleri festivallere doymuyor. Bahar Festivalleri kapsamında birbirinden renkli organizasyonlar düzenleyen Süleyman Şah Üniversitesi Resul Dindar ve Fettah Can konserleri ile öğrencilerine müthiş bir müzik ziyafeti sundu.
 
Festivalin açılış konuşmasını yapan Süleyman Şah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Ekiz, mezun olacak öğrencilerine başarılar dilerken “İlk mezunlarımızı bu yıl veriyoruz. Üniversitenin kuruluşundan bugüne kadar bir çok festival düzenledik. Ancak ilk mezunlarımızı vereceğimiz bu yıl bizim için ayrı bir anlam taşıyor.”dedi.
 
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin ilk gününde Karadeniz müziğinin yanı sıra seslendirdiği Türk Sanat Müziği ve Halk Müziği şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Resul Dindar öğrencilerle buluştu. Seslendirdiği şarkılarla unutulmaz bir konsere imza atan Resul Dindar, öğrencilerin performansından da bir hayli memnun kaldı.
 
Festivalin 2’nci gününde ise dillere dolanan bestelerinin yanı sıra çıkardığı albümlerle de adından söz ettiren Sanatçı Fettah Can sahne aldı. Kendi albümünde yer alan şarkıları ile beraber bestelerini de seslendiren Fettah Can, mezun olacak tüm öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.
 
2 gün süren festivaller kapsamında Süleyman Şah Üniversitesinde öğrenim gören 75 ülkeden 230 uluslararası öğrenci kendi ülkelerine ait yerel dansları sergilerken çok sayıda yarışma ve oyun parkuru da öğrencilerin bir yılın stresini atmasını sağladı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hareketlenen üniversite kampüsleri festivallere doymuyor. Bahar Festivalleri kapsamında birbirinden renkli organizasyonlar düzenleyen Süleyman Şah Üniversitesi Resul Dindar ve Fettah Can konserleri ile öğrencilerine müthiş bir müzik ziyafeti sundu.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Otobüs Kiralama  
Google ARA: Üniversite öğrencileri bir yılın stresini Bahar Festivali ile attı


Haberler