Alanya Paraşüt Festivali Başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Alanya Paraşüt Festivali Başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Toplam 7 etaptan oluşan Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Ligi Şampiyonası’nın 3’üncü Etabı 10-12 Haziran’da Alanya’da yapılacak. Etapların sonunda dereceye giren bireysel ve takım halinde sporcular dünya şampiyonasına katılmaya hak kazanacak. CAT2 onaylı kategoride yapılacak olan yarışmanın Alanya etabında dereceye girecek ilk üç sporcuya ise Alanya tatili hediyesi verilecek.
“2015 YILINDA 7 BİN UÇUŞ YAPILDI”
Türkiye Yamaç Paraşütü Yarışması’nın tanıtımı Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nda (ALTAV) yapıldı. Toplantıda Türk Hava Kurumu (THK) Yamaç Paraşütü Pilot Öğretmeni Ergun Ulu, yarışmayı Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI) Türkiye Temsilcisi olan THK’nın düzenlediğini ve uluslararası düzeydeki bu yarışmaya tahmini 14 ülkenin katılacağını söyledi. Yamaç paraşütü sporunun 2006 yılında 350 uçuşla başladığını söyleyen Ulu, “2015 yılında Alanya’da ortalama 7 bin uçuş rakamına ulaştık. Bu organizasyonu, başarılı bir şekilde tamamlayarak el birliğiyle daha büyük uluslararası şampiyonalara referans yapmak istiyoruz” dedi.
“HALKA AÇIK YARIŞMA”
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ise “Avrupa’da 400 bin lisanslı paraşüt sporcusu bulunuyor. Yamaç paraşütü spor turizminde önemli bir paya sahip. Fethiye, Ölüdeniz’de geçtiğimiz yıl profesyonel ve amatör olarak 120 bin yamaç paraşütü uçuşu yapıldı. Yılda 7 bin olan Alanya’daki uçuş sayısı ise bu tip güçlü organizasyonlarla daha da artacak ve Alanya yamaç paraşütü sporuyla daha fazla tanınacak. Bizler de kurum olarak bu sporun Alanya’da gelişmesi için gereken desteği sağlıyoruz” dedi. Dahaoğlu ayrıca, yarışma iniş noktasının Kleopatra Plajı 22 numaralı plaj kısmında olduğunu söyleyerek tüm halkı yapılacak olan görsel şölene davet etti.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde düzenlenecek olan Türkiye Yamaç Paraşütü Yarışması yarın başlıyor.
Etiketler » Alanya Grup Uçak Bileti Al   » Alanya Toplu Uçak Bileti al   » Alanya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Alanya Paraşüt Festivali Başlıyor


Haberler