Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali için protokol imzalandı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali için protokol imzalandı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

LTB’den yapılan açıklamaya göre, Kıbrıs Türk Mühnedis ve Mimar Odaları Birliği’nde gerçekleşen imza töreninde protokole, LTB Başkanı Mehmet Harmancı Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, Göçmenköy Taşkınköy Kültür Derneği (GÖÇTAŞ) Başkanı Salim Piyale, Lefkoşa Foılklor ve Gençlik Merkezi  (FOGEM) Başkanı Salahi Döşemeci, Lefkoşa Folklor Derneği  (FOLKDER) Başkanı Ali Katipoğlu, Gençlik Merkezi Birliği Başkanı Mustafa Özgü ve Halk Sanatları Derneği (HAS-DER) Başkanı Ali Nebih imza koydu.

Eski  Lefkoşa Çağlayan Panayırı ruhunu yeniden canlandırmak amacıyla festival 30 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında Çağlayan’da gerçekleştirilecek.

Piyale: Farklı bir formatta düzenlenecek

İmza töreninde konuşan GÖÇTAŞ Başkanı Salim Piyale festivalin yapılabilirliği çalışmalarının dernekler tarafından 1 yıldır sürdüğünü söyleyerek 2013’ten beri kesintiye uğrayan festivalin geçmiş yıllardan farklı bir formatta düzenlemeye karar verdiklerini ifade etti.

Eroğlu: Bu tür organizasyonlara destek veriyoruz

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ise Müdürlük olarak hem belediyeler hem de STÖ’ler ile paylaşım ve işbirliğine inanan bir yaklaşıma sahip olduklarını belirterek eski coşkulu Çağlayan Bayram Yeri havasını yansıtacak projenin kendilerini de heyecanlandırdığını belirtti. Eroğlu, gençlerin önünü açmak adına da bu tür organizasyonlara destek verdiklerini kaydetti.

Harmancı: Eski bayram ruhu hedefi

LTB Başkanı Mehmet Harmancı da 5 STÖ ve Gençlik Dairesi ile birlikte 3 yıl aradan sonra Lefkoşa Uluslararası Halk Dansları Festivali’nin 10’uncusunu Lefkoşa’ya kazandırmanın gururunu  yaşadıklarını kaydetti.

LTB’nin 2016 yılı hedefleri arasında yer alan “Çağlayan’ın canlandırılması” hedefine uygun bir öneriyle gelindiğini kaydeden Harmancı küçük küçük adımlarla başladıkları hedefe ulaşmada bu festivalin en büyük adımı olacağını vurguladı.

Harmancı:, “Bu işbirliği ile sadece halk dansları değil insanların eğlenebileceği, hoş vakit geçirerek yine eski bayram ruhunu, coşkusunu yaşayabilecekleri bir organizasyon hedefindeyiz” dedi.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

10. Uluslar arası Lefkoşa Halk Dansları Festivali ile ilgili Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Gençlik Dairesi ve 5 sivil toplumu örgütü arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Etiketler » Lefkoşa Grup Uçak Bileti al   » Lefkoşa Toplu Uçak Bileti al   » Lefkoşa Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Uluslararası Lefkoşa Halk Dansları Festivali için protokol imzalandı


Haberler