30 Gün 30 Gece Festival! - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

30 Gün 30 Gece Festival!

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Genç girişimci hanımları ve üretici firmaları bir araya getirerek 1 yılda 4. festivaline imza atan Harem İstanbul Fest, modanın en yeni trendlerini hem ucuz, hem de farklı alışveriş seçenekleriyle bu ramazan da da 06 Haziran-04 Temmuz tarihlerinde, 14.00-03.00 saatleri arasında 30 gün ve gece boyunca öğleden sahura kadar tüm hanımları festivalde buluşturuyor.
 
Tarihi yarımada da yer alan Feshane'de bu yılda Ramazan ayının coşkusunu festival gibi yaşayacaksınız. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce kadın girişimci ve kurumların ekonomilerine fayda sağlamayı hedefleyen Harem İstanbul Fest Ramazan ayının manevi iklimini kurduğu dev çadır da Ramazan ayına özel etkinlikler ve her gün yapılacak çekilişlerle yaşatmaya devam ediyor.
 
Harem İstanbul Fest 4. kez kuruluşundan bu yana yine bir çığır açarak yaklaşık 100 markanın katılımıyla farklı firmaların yanı sıra onlarca kadın girişimcinin el emeği,  göz nuru ve kişiye özel tasarım ürünlerinin sergileneceği özel bir platforma ev sahipliği yapıyor Alışveriş, eğlence ve fırsatların 3 gün boyunca bir arada sunulacağı Harem İstanbul Fest'de hedef,  Yaklaşık 50 bin Kadın ziyaretçiye ulaşmak…
 
Tasarımcılar, fenomenler ve bloggerlar eşliğinde geçecek festivalde sizde hem tarihi yarımada da ramazan şenliklerini, en uygun fiyatlarla alışveriş ve sahur keyfini bir arada yaşamak isterseniz 30 gün ve 30 gece boyunca Harem İstanbul Fest Feshanede!
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı outlet festivali Harem İstanbul Fest bu Ramazan'da da Feshane'de, öğle saatlerinden sahura kadar tüm coşkusuyla 6 Haziran'da başlıyor!
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 30 Gün 30 Gece Festival!


Haberler