Festival Voleybol Heyecanı Devam Ediyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Festival Voleybol Heyecanı Devam Ediyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Fuar İzmir'den detay görüntüler
Turnuvadaki müsabakalar
Seyirci detayları
Genç kızlar şampiyonasının ödül töreni "Festival Voleybol" heyecanı devam ediyor
Fuar İzmir'de oluşturulan 8 sahada düzenlenen voleybol altyapı şampiyonalarında yıldızlar kategorisindeki maçlar oynanıyor 
 
Fuar İzmir'in B holünde 26 bin 500 metrekarelik alanda kurulan 8 sahada "Festival Voleybol" adıyla gerçekleştirilen Altyapı Türkiye Şampiyonaları yıldızlar kategorisiyle devam ediyor. 
 
Toplam 370 takım ve yaklaşık 4 bin 500 voleybolcunun katıldığı "Festival Voleybol"da genç erkeklerde finalde Fenerbahçe'yi mağlup eden Galatasaray, genç kızlarda ise Karşıyaka'yı saf dışı bırakan Eczacıbaşı birinciliğe ulaştı. 
 
Veteranlar Şampiyonası'nda ise kadınlar +31 yaş kategorisinde İzmir Boğaları, +37 yaşta ise Karayolları birinciliğe ulaştı. Erkekler +35 yaş kategorisinde Bursa Uludağ, +45 yaşta Büyükdere Aqua Marin, +50 yaşta Ege 1980 ve +55 yaş kategorisinde ise İzmir Kartalları ilk sırada yer aldı. 
 
Devam eden yıldızlar müsabakalarının ardından "Festival Voleybol" 17-24 Haziran'daki küçükler ve 26 Haziran-3 Temmuz'da minikler müsabakalarıyla tamamlanacak. 
 
Şampiyona süresince sporcu ve antrenörlere yönelik dopingle mücadele, temel teknik eğitim, hareket eğitimi,voleybol oyun kuralları, mini voleybol oyun kuralları, kondisyon ve beslenme konulu seminerler de düzenleniyor. 
 
Antrenman yapan sporcularla bir araya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Festival Voleybol"a Fuar İzmir'de ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "İlk kez dev bir voleybol arenasına çevirdiğimiz Fuar İzmir, gelecek yıllarda da bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapabilir" diye konuştu.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Fuar İzmir'den detay görüntüler Turnuvadaki müsabakalar Seyirci detayları Genç kızlar şampiyonasının ödül töreni "Festival Voleybol" heyecanı devam ediyor Fuar İzmir'de oluşturulan 8 sahada düzenlenen voleybol altyapı şampiyonalarında yıldızlar kategorisindeki maçlar oynanıyor Fuar İzmir'in B holünde 26 bin 500 metrekarelik alanda kurulan 8 sahada "Festival Voleybol" adıyla gerçekleştirilen Altyapı Türkiye Şampiyonaları yıldızlar kategorisiyle devam ediyor.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Festival Voleybol Heyecanı Devam Ediyor


Haberler