Çanakkale'nin Gezilecek Yerleri Nereler? - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Çanakkale'nin Gezilecek Yerleri Nereler?

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Çanakkale'nin Gezilecek Yerleri Nereler? Çanakkale'ye gitmek isteyenler , Çanakkale'de gezilecek yerler nereler diye merak edenler yazımızı okumadan yola çıkmayın. Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale, kültür turizmi yapmak isteyenlerin bir  numaralı tercihi olmaya aday şehirlerden. Çanakkale'nin hem tarihsel dokusu hem de coğrafi özellikleri nedeniyle pek çok özelliği bulunmakta. Türkiye'nin en dinamik kadınportalı kadın haberlerinde kadın ve yaşama dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz. Çanakkale'yi kısaca anlatmaya çalışacağız.

Çanakkale nasıl bir şehir?
Sakin bir tatil isteyenlerin uğrak yeri olan Çanakkale'de hem kültür turizmi yapma imkanı bulacaksınız hem de Gökçeada ve Bozcada gibi yakın mekanları gezme fırsatı bulacaksınız.
Çanakkale bir seramik şehri
Antik çağşardan günümüze kadar gelen seramik Çanakkale'de de oldukça önemli bir faaliyet olmaktadır. Kısa süreli seramik kurslarına katılma fırsatını her zaman bulabilirsiniz.
Gelibolu Yarımadası
Çanakkale savaşının geçtiği yerlerde olmak, o havayı solumak, savaş hikayelerini dinlemek ve yaşananlara tanık olmak unutulmaz bir tecrübe. Gelibolu yarımadasının huzur ver maneviyat dolu havası size de unutulmaz tecrübeler yaşatacak.
Troya ile medeniyet yolculuğu
Troya Antik kenti Çanakkale merkezine 30 km kadar yakındır ve mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Yapılan arkeolojik çalışmalar ve oradaki eski medeniyetlerin havasını solumak sizi de etkileyecek.
Babakale ve Gülpınar'da bakir güzellik
Doğası korunan nadide yerlerden biri olan Babakale ve Gülpınar'da gün batımı seyredin. Temiz ve el değmemiş doğanın tadını Babakale ve Gülpınar'da çıkarın.
Kazdağları Ayazma Tabiat Parkı ile doğayla birlikte olun
Kazdağları’nın Edremit körfezine bakan tarafını değil Çanakkale'ye bakan tarafını keşfe çıkın. Huzur içinde bir doğa manzarası ve temiz hava sizi bekliyor.
Sörf yapmak ve denizin tadını çıkarmak için Çanakkale
Gökçeada ve Bozcaada’ya sahip bir şehir olan Çanakkale gidilmesi gereken yerler arasındaki yerini almakta. Gökçeada ve Bozcaada’ya bir kaç saat ucaklıkta olmanız ve istediğiniz zaman gidebilmeniz sörf yapmak için yeterli olacaktır. Adaların deniz ve kumsalı da muhteşem.

Sizde Çanakkale'nin gezilecek yerleri hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Çanakkale'nin Gezilecek Yerleri Nereler? Çanakkale'ye gitmek isteyenler , Çanakkale'de gezilecek yerler nereler diye merak edenler yazımızı okumadan yola çıkmayın. Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale, kültür turizmi yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaya aday şehirlerden. Çanakkale'nin hem tarihsel dokusu hem de coğrafi özellikleri nedeniyle pek çok özelliği bulunmakta. Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve yaşama dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz. Çanakkale'yi kısaca anlatmaya çalışacağız.
Etiketler » Çanakkale Grup Uçak Bileti   » Çanakkale Toplu Uçak Bileti   » Çanakkale Grup Rezervasyonu  
Google ARA: Çanakkale'nin Gezilecek Yerleri Nereler?


Haberler