Amasya'da Festival Başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Amasya'da Festival Başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

 
Amasya'da Amasya Tamimi'nin ilanının 97. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 12-22 Haziran Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali başladı.
 
Amasya Valisi Salih Işık, Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Ak Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mustafa Yılmaz, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, diğer yetkililer, öğrenciler ve vatandaşların oluşturduğu kortej, milli mücadele döneminde Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın 12 Haziran 1919'da şehre geldiği Culüs Tepe mevkisinden Yavuz Selim Meydanı'na kadar yürüdü.
 
Milli Mücadele Anıtı'na çelenk sunan Vali Işık, Tuğgeneral Yılmaz ile Başkan Özdemir, saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı'nın anıt şeref defterini imzaladılar. Ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın mesajları okundu.
 
Başkan Özdemir, konuşmasında Amasya eşrafının Mustafa Kemal'i büyük coşkuyla karşıladıklarını anımsattı. Vali Işık da Amasya Tamimi'nde geçen 'Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır' sözünün Mustafa Kemal'in Türk milletine duyduğu güvenin ve hürriyete olan inancının apaçık işareti olduğunu söyledi.
 
Tören, öğrencilerin, engellilerin ve ilçelerden gelen ekiplerin geçişinin ardından sona erdi.
 
Festival, 10 gün süreyle devam edecek

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Amasya’da Amasya Tamimi’nin ilanının 97. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 12-22 Haziran Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Etiketler » Amasya Grup Uçak Bileti   » Amasya Grup Uçak Rezervasyonu   » Amasya Otobüs Kiralama  
Google ARA: Amasya'da Festival Başladı


Haberler