Gezilecek Ucuz Yerler - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Gezilecek Ucuz Yerler

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Gezilecek Ucuz Yerler Nelerdir?

1. Hindistan

Fotoğraf

Bir Güney Asya ülkesi olan Hindistan'ın kesinlikle büyüleyici bir ülke olduğunu söylemek mümkün. Gerek yapıları, gerek tarihi ve gerekse kültürü ile gerçekten çok özel olan bu ülkede seyahat yapmak oldukça uygun. Çok fazla para harcamadan harika bir kültürel deneyime hazır olun deriz.

Hinduizm ve Budizm gibi dinlerin çıkış noktası olan Hindistan'da bambaşka deneyimler ve gözlemler yapacağınız kesin gibi. Hatta ülkemizde de son dönemlerde Hindistan'a ucuz seyahatler gerçekleştirmek popüler bir aktivite olmaya başladı.

2. Kamboçya

Cambodia & Laos tour | A travellers journey along The Mekong

Kamboçya da bütçenizi fazla zorlamayarak harika bir kültürel seyahat yapmanızı sağlayacak ülkelerden bir tanesi. Özellikle Angkor Vat'ın antik kalıntılarını görmek kesinlikle sizin için de nefes kesici bir deneyim olacak diye düşünüyoruz.

Ülkenin hala daha güzelliğini koruyan eşsiz plajlarında vakit geçirmek de oldukça güzel aktivite olacak. Bir de bunları çok uygun fiyatlara yaptığınızı düşünün... Kamboçya oldukça fakir bir ülke. Yanınıza aldığınız ortalama bir parayla, burada pek çok, güzel imkandan faydalanabilirsiniz.

3. Vietnam

Fotoğraf: InterContinental Danang Sun Peninsula Resort to welcome World Travel Awards Asia & Australasia Gala

World Travel Awards has revealed InterContinental Danang Sun Peninsula Resort has been selected to host the prestigious Asia & Australasia Gala Ceremony 2016.

The event will take place in the Vietnamese tourism hot spot on October 15th, with hundreds of hospitality leaders from across the regions expected to be in attendance.

A luxury hillside resort overlooking a sparkling private bay, InterContinental Danang Sun Peninsula Resort allows guests to enjoy the very best of Vietnam.

Read more: http://www.breakingtravelnews.com/news/article/intercontinental-danang-sun-peninsula-resort-to-welcome-world-travel-awards/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter


#Vietnam #worldtravelawardsasia #worldtravelawards2016 #worldtravelawardsaustralasia #danang #intercontinental #beautiful #luxury #5star #awards #bestof

Doğal güzellikler ve eşsiz manzaralar konusunda kesinlikle büyüleyici olan Vietnam, her ne koşulda olursa olsun mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi. Güzel bir haberimiz var: Bu ülke oldukça uygun fiyatlar ile gezebileceğiniz bir yer. Vietnam'ın hem konaklamak, hem de yeme-içme problemini çözme konusunda bütçenizi fazla yormayacak ve size kolaylıklar sağlayacak bir ülke olduğunu söylemek mümkün.

Vietnam, para işini düşünmeden sadece ortamın tadını çıkarmak için bizce harika bir yer. Bu arada kesinlikle Ha Long Koyu'nu görmeyi ihmal etmemelisiniz. Manzarası, sizi gerçekten çok şaşırtacak ve adeta büyüleyecek. Vietnam tarihi ile de oldukça eskilere dayanan bir ülke. Arkeolojik çalışmalar, ülkenin geçmişinin 2500 yıl öncesine dayandığını ortaya koyuyor.

4. Tayland

Fotoğraf: Speechless! 
<div id=

Aslında çok pahalı diye gezmekten vazgeçmemek gerekir, bazen o kadar güzel fırsatlar denk gelir ki, bir ülke içi seyahat fiyatına yurt dışına çıkılır. Odukça düşük bütçelere gezilebilecek pek çok güzel ülke ve turistik yer de bulabilirsiniz!
Etiketler » Yurtdışı Grup Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Toplu Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Gezilecek Ucuz Yerler


Haberler