İTO: İstanbul Shopping Fest bu yıl 'çifte bayram' yaşatacak - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İTO: İstanbul Shopping Fest bu yıl 'çifte bayram' yaşatacak

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve İstanbul Shopping Fest (İSF) İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, “İSF için İstanbul'a gelecek misafirlerimizi, küresel markalar, yerel lezzetler ve medeniyetleri buluşturan muazzam bir kültürle karşılayacağız. Ayrıca bu yıl İstanbul Shopping Fest Ramazan Bayramı’nı da kapsıyor. Hedefimiz İstanbul’a çifte bayram mutluluğunu yaşatmak” dedi.
Türkiye'nin en büyük turizm, alışveriş ve kentsel markalaştırma projesi İstanbul Shopping Fest; Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İstanbul Valiliği desteği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret Odası iş birliği ve THY, TAV, Mercedes-Benz Türk, Coca-Cola ve İSG sponsorluğu ile altıncı kez düzenleniyor.
Festivalin ilk beş yılını değerlendiren İstanbul Ticaret Odası Başkanı ve İstanbul Shopping Fest İcra Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, kent kültürüne ait geleneklerin yerleşmesinin zaman aldığını belirterek İstanbul Shopping Fest’in bu anlamda artık olgunluk dönemine eriştiğini vurguladı ve ekledi:
"Turizm, alışveriş ve kentsel markalaştırma projesi"
"Beş yıl önce sıfır noktasından başlayan bu gelenek, artık hem İstanbullular hem de alışveriş turizmini takip eden yabancılar için heyecanla beklenir hale geldi.  Bu yıl altıncı kez düzenlenen festivalimiz, 2016 itibarıyla artık Türkiye’nin en büyük turizm, alışveriş ve kentsel markalaştırma projesi." 
Perakende sektöründe artık sınır ötesi alışverişin büyük değer taşıdığını belirten Çağlar, "İstanbul Shopping Fest'in hem perakende hem de turizm sektörü bakımından ülke ekonomisine katkısı büyük" dedi.
"Hedef İstanbul’u bölgenin alışveriş merkezi yapmak"
İstanbul Shopping Fest Genel Müdürü Hicran Özbük ise değerlendirmesinde İSF’nin uluslararası bir proje olduğuna dikkat çekti ve ekledi:
"Dünyanın en köklü alışveriş kültürüne sahip kentlerinden birinde olmanın avantajına sahibiz. Tarih boyunca ticaretin en önemli duraklarından biri olan İstanbul'un göbeğindeki Kapalıçarşı, dünyanın en eski alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. İSF de, yüzyıllar boyunca ticaretin, alışverişin başkenti unvanını hak eden İstanbul'da, tarihi çok eskilere dayanan, kentin ruhuna işlemiş bir geleneğin canlandırılmasına hizmet ediyor. Hedefimiz; tarihi, kültürü ve gastronomisiyle bir dünya markası olan İstanbul'u farklı bir özelliğiyle daha öne çıkararak bölgenin alışveriş merkezi haline getirmek."
Özbük, İstanbul’un dünya çapında bir alışveriş destinasyonu olarak konumunu güçlendirmeyi amaçladıklarını belirterek, "Bunun için İstanbul Shopping Fest, kullanabileceğimiz en iyi enstrüman.  İSF, beş yıldır sadece ekonomik değil, kültürel anlamda da İstanbul’u tanıtan ve yurt dışından çok sayıda yabancı ziyaretçi ağırlayan bir festival. Bu özelliği ile kenti alışverişte ve modada bir dünya markası yapma yolunda ilerlemeye devam ediyor" dedi.
"Efsane İndirim" 2 Temmuz’da
İstanbul Shopping Fest’in gelenekselleşen “Efsane İndirim Günü”ne Mall of İstanbul ev sahipliği yapıyor. 2 Temmuz 2016 Cumartesi günü Mall of İstanbul’da düzenlenecek ‘İstanbul Shopping Fest Efsane İndirim Günü’nde 350 mağazada binlerce marka saat 21:00-24:00 arasında çok özel fiyatlar ve indirim oranları ile satışa sunulacak. Geçtiğimiz yıl 100 bin kişilik rekor katılımın olduğu Efsane İndirim Günü’nün bu yıl yine büyük ilgi görmesi bekleniyor.
İstanbul Shopping Fest kapsamındaki Efsane İndirim Günü’nde saat 21.15’te Türkiye’nin en sevilen pop müzik sanatçılarından Murat Boz sahne alacak. Murat Boz açık hava konseri ile Mall of İstanbul ziyaretçilerine keyifli bir yaz akşamı yaşatacak. İstanbul Shopping Fest kapsamında anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapanlar, yapılacak çekilişle araba kazanma şansı yakalayacak. Temmuz ayı içerisinde 100 TL’lik her alışveriş, çekilişe bir katılım hakkı sağlayacak.
İstanbul Shopping Fest kapsamında bu yıl Akasya, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Akmerkez, İstanbul Cevahir, Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstinyePark, Kanyon, Mall of İstanbul, ÖzdilekPark İstanbul, Palladium Alışveriş Merkezi ve Zorlu Center gibi AVM'lerde de indirimler düzenlenecek.
Türkiye İhracatçılar Meclisi,  İstanbul Kalkınma Ajansı ve İstanbul Ticaret Odası, Türk Hava Yolları, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği, Tescilli Markalar Derneği, Tepe Akfen Havalimanları,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul ilçe belediyeleri, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Gıda Perakendecileri Derneği (GPD),  Kategori Mağazaları Derneği (KMD), Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği (TURYİD) gibi kurumlar İSF ile iş birliği yapıyorlar.
(lı)
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

İTO: İstanbul Shopping Fest bu yıl 'çifte bayram' yaşatacak
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İTO: İstanbul Shopping Fest bu yıl 'çifte bayram' yaşatacak


Haberler