Orestiada'da festival zamanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Orestiada'da festival zamanı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Edirne'ye 20 kilometre mesafede bulunan Oristiada, 6 gün sürecek olan bir festivale ev sahipliği yapacak. Orestiada Belediyesi Kültür Geliştirme Teşkilatı tarafından organize edilecek Orestiada Festivali'nde dans, müzik ve tiyatro gösterileri sergilenecek.
Geçmişe onur, geleceğe umut' sloganıyla 23 - 29 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek festivalin açılışı, 23 Haziran Perşembe akşamı 'Buluşma' adı verilen açılışla gerçekleştirilecek ve açılışta yaz dansı etkinliği düzenlenecek.
24 Haziran Cuma günü ise sabah saat 09.00 ile 14.00 arası Alexandroupolis Hastanesi'nin mobil kan aracında gönüllü kan bağışı etkinliği gerçekleştirilecek. Akşamında ise saat 20.30'da 'Müzik ve Dans Zamanı' adı altında dans ve jimnastik gösterisi, 21.30'da ise “Orfeas'ınEvros'tan Girit'e Seyahatini” temsil eden halk oyunu gösterisi sahnelenecek.
HAFTA SONU YARIŞ ARABALARI SERGİSİ
25 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.00'de Açık Hava Tiyatrosu'nda çocuk, genç ve yetişkinlerden oluşan topluluk, Yunan Besteci MikisTheodorakis'e adanan 'O Erotikos' konseri verecek. 26 Haziran Pazar akşamı saat 21.30'da ise ödüllü sanatçı SatvrosHaliampalias, Orestiada Bandosu ile ortaklaşa bir konser verecek. Ayrıca 25 ve 26 Haziran tarihleri arasında VasileosKonstantinou Caddesi'nde Yarış Arabaları Sergisi gezilebilecek.
27 Haziran Pazartesi saat 21.00'de OrestiadaApollon Müzik ve Kültür Derneği'nin 'Ayda Gezelim' konseri, 28 Haziran Salı Orestiada Lisesi'nin 'Sofokles' isimli tiyatro gösterisi ve 29 Haziran Çarşamba da 'Denize Bir Seyahat' isimli müzik ve dans gösterisi sergilenecek.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Edirne'ye 20 kilometre mesafede bulunan Oristiada, 6 gün sürecek olan bir festivale ev sahipliği yapacak...
Etiketler » Edirne Grup Uçak Bileti   » Edirne Toplu Uçak Bileti   » Edirne Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Orestiada'da festival zamanı


Haberler