7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, "7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali"nin düzenlenmesine emek veren komite üyelerine teşekkür ve başarı belgesi verdi.
 
Yaşar, 3-5 Haziran 2016 tarihlerinde düzenlenen festivalin ardından kaymakamlık toplantı salonunda komite üyeleriyle bir araya geldi.
 
Burada yaptığı konuşmada, festivalin başarılı şekilde tamamlandığını belirten Yaşar, ilçenin tanıtılmasına emek veren, sorunsuz geçmesi için büyük çaba gösteren kaymakamlık personeline, 108. Topçu Alay Komutanlığı görevlilerine, Açık Ceza İnfaz Kurumu görevlilerine, özel güvenlik şirketi çalışanlarına, basın mensuplarına, tüm görevlilere teşekkür etti.
 
Tüm katılımcılara başarı ve teşekkür belgesi veren Yaşar, festival ekibiyle toplu fotoğraf çektirdi.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, "7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali"nin düzenlenmesine emek veren komite üyelerine teşekkür ve başarı belgesi verdi.
Etiketler » Van Grup Uçak Bileti   » Van Grup Uçak Rezervasyonu   » Van Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: 7. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali


Haberler