İdil Biret ve Fazıl Say D-Marin Klasik Müzik Festivali’nde - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İdil Biret ve Fazıl Say D-Marin Klasik Müzik Festivali’nde

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali, dünyaca ünlü piyanistler İdil Biret ve Fazıl Say’ı ağırlıyor. 

20-27 Ağustos arasında düzenlenecek festivalin açılış konseri, müzik dünyasının en büyük piyano virtüözlerinden biri kabul edilen İdil Biret’le gerçekleşecek. İdil Biret'in Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde Edvard Grieg'in piyano repertuvarına kattığı başyapıtı ‘La Minör Konçerto‘yu seslendireceği konser, D-Marin Turgutreis Ana Sahne’de 20 Ağustos 21.00’de başlıyor.

Açılış gecesinde bu yıl 75. yaşını kutlayan usta sanatçı İdil Biret’e “Onur Ödülü” verilecek.

21 Ağustos 22.30’da ise Eytan İpeker’in yönetmenliğini üstlendiği ve Biret’in etkileyici hayatını hem kendisi hem de yakınlarının anlatılarıyla pekiştiren belgesel İdil Biret: Bir Harika Çocuğun Portresi’nin gösterimi, Biret’le özel bir söyleşinin ardından D-Marin Turgutreis Cinemarine Açık Hava Sinemasında gerçekleştirilecek.

FAZIL SAY İKİ KONSERELE FESTİVALDE

Festivalin bu yılki konukları arasında dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say da yer alıyor. Say festivaldeki ilk konserinde 22 Ağustos 21.30’da genç yeteneklerle Bodrum Kale’de sahne alacak. Çellist Dorukhan Doruk, kemancı Berfin Aksu, piyanist Iraz Yıldız ve Nazım Hikmet Korosu solistlerinden Seda Taşpınar, Gülcan Burcu Değirmenci ve Uğur Okay, Say’ın eserlerine kendi yorumlarını getirecek.

Say’ın festivaldeki diğer konserinde ise, sanatçının Nazım Oratoryosu, Nazım Hikmet Korosu anlatıcı solist Genco Erkal ve solistler Serenad Bağcan, Arda Aktar, İdil Bursa, Gökçe Çatakoğlu, Çetin Özen eşliğinde 24 Ağustos 21.00’de D-Marin Turgutreis Ana Sahne’de seyirciyle buluşacak. Say, 2001 yılında bestelediği ve beş farklı bölümden oluşan Nâzım Oratoryosu’nu,İbrahim Yazıcı şefliğindeki Bilkent Senfoni Orkestrası ile sahneleyecek.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Fazıl Say ve İdil Biret, 20-27 Ağustos arasında düzenlenecek D-Marin Klasik Müzik Festivali’nde sevenleriyle buluşacak.
Etiketler » Bodrum Grup Uçak Bileti   » Bodrum Toplu Uçak Bileti   » Bodrum Grup Bilet rezervasyonu  
Google ARA: İdil Biret ve Fazıl Say D-Marin Klasik Müzik Festivali’nde


Haberler