Ve Festival'den Flamencura Geçti - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Ve Festival'den Flamencura Geçti

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Müzisyen, şarkıcı ve dansçı on kişiden oluşan topluluk Flamenko'nun ruhunu ve felsefesini yansıtan Flamencura ile AASSM'de destan yazdı.
 
Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda yapılması planlanan gösteri, yağmur tehdidi ve şiddetli rüzgâr nedeniyle Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'ne alındı. Salonu tamamen dolduran izleyiciler, 45'er dakikalık iki bölüm halindeki Flamencura'yı soluksuz izledi. Özelikle Paco Peńa'nın soloları ve dansçılara tek başına eşlik ettiği bölümler Peńa'nın "efsane" tanımlamasını hak ettiğini tekrar tekrar kanıtladı.
 
 
İspanya'nın en iyi Flamenko dansçılarından biri olan Angel Munoz Lopez'in son bölümdeki solo dansı salondaki coşkuyu doruğa taşıdı. Final dansını Maria Del Carmen Arando Rivas, Maria Del Rosario Delgato Espino ve Lopez birlikte yaptı. Seyircilerin coşkusu sanatçılara yansıyınca Grubun sesiyle büyüleyen ancak çok parlak bir dans geçmişine de sahip olan vokalisti Inmaculada Rivero Cinta, durmayan alkışlara kısa ama unutulmaz bir dansla teşekkür etti. İspanya'nın tutku ve ateşini yansıtan gece Festival'in unutulmazları arasına girdi.
 
30. Uluslararası İzmir Festivali, 16 Haziran 2016 Perşembe günü Celsus Kütüpharesi'nde Flütist Massimo Mercelli ve Piyanist Ramin Bahrami'den oluşan Bach Sanssouci'nin konseriyle devam edecek.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

İspanyol Müziğinin tartışmasız en büyük isimlerinden Paco Peńa ve Topluluğu, 30. Uluslararası İzmir Festivali'nin en renkli, en tutkulu gösterisine imza attı.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Ve Festival'den Flamencura Geçti


Haberler