Forum Mersin'de Kukla Festivali Heyecanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Forum Mersin'de Kukla Festivali Heyecanı

 

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, Uluslararası Kukla Festivali'ne ev sahipliği yaptı. 3 gün süren etkinlikte yerli ve yabancı sanatçılar ziyaretçilere sanat dolu saatler yaşattı.

Şehrin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Mersin, Babalar Günü'nü ve çocukların karne coşkusunu Uluslararası Kukla Festivali ile kutladı. 17,18, 19 Haziran tarihlerinde Uluslararası Kukla Festivali'ne ev sahipliği yapan Forum Mersin'de, birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçılar sanatseverlerle buluştu.

3 gün süren Uluslararası Kukla Festivali'nde Macar Andras Lenart, Çek Pavel Vangeli, Bulgar Tiyatro Trio ve Sevinçer Masal Tersanesi sahne aldı. 

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, Uluslararası Kukla Festivali'ne ev sahipliği yaptı. 3 gün süren etkinlikte yerli ve yabancı sanatçılar ziyaretçilere sanat dolu saatler yaşattı.
Etiketler » Mersin Grup Uçak Bileti   » Mersin Toplu Uçak Bileti   » Mersin Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Forum Mersin'de Kukla Festivali Heyecanı


Haberler