655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali'ne Doğru - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali'ne Doğru

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Edirne Belediyesi 655'incisi düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali dolayısıyla Sarayiçi'ndeki işyerlerini, artırma usulü ile kiraya verecek.
 
Edirne Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediyesi Encümeni Sarayiçi'nde yer alan 53 adet alan ile Sarayiçi giriş yolunda belirlenen 50 adet alanı açık artırma yoluyla kiraya vereceği belirtildi.
 
İhaleye katılmak isteyenlerin, ikametgah, nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişilerden (Ticaret ve Esnaf Odalarından) alacakları "Oda Sicil Kayıt Sureti Belgesi" ile Edirne Belediyesi'ne borcu olmadığına dair belgeyi, kiralamak istedikleri alanla ilgili düzenlenecek encümen toplantısına başvurması gerektiği bildirildi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Edirne Belediyesi 655'incisi düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali dolayısıyla Sarayiçi'ndeki işyerlerini, artırma usulü ile kiraya verecek.
Etiketler » Edirne Grup Uçak Bileti   » Edirne Toplu Uçak Bileti   » Edirne Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali'ne Doğru


Haberler