Samsun 19 Mayıs ilçesinde Festival için hazırlıklar başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Samsun 19 Mayıs ilçesinde Festival için hazırlıklar başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

19 Mayıs Belediyesi tarafından 16-17 Temmuzda yapılacak 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, sünnet şöleni kapsamında sünnet olmak için başvuran miniklerin sünnetlerine başlandığını belirtti.

5 KİŞİLİK GRUPLAR

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere destek olma adına düzenleyeceği sünnet şölenimizle ilgili hazırlıklar ramazan ayında başladı. Kayıtlarını aldığımız çocuklarımız sağlıklı ve hijyenik bir ortamda erkekliğe ilk adımlarını atıyor. Bafra Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen sünnetlerde verilen hizmet ve özverili çalışma için Üroloji Uzmanı Dr.Burhan Sağlam’a ve ekibine teşekkür ederiz. Her gün 5 kişilik gruplar halinde çocuklarımız personelimiz tarafından hastaneye götürülüyor. Önce muayeneden geçirilen miniklerimizin sünnet kesimleri ardından kontrollerini de tek tek sağlıyoruz.” dedi.

100 MİNİĞİN ERKEKLİĞE İLK ADIMI

Sünnet çocuklarının ve ailelerinin mutlu günlerine ortak olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu “Sünnet Şöleni ile çocuklarımızın ve ailelerinin mutluluğuna ortak oluyoruz. 16-17 Temmuz tarihlerinde yapacağımız bu şölende hep birlikte bu mutluluk ve heyecanı paylaşmak istiyorum. Erkekliğe ilk adımını atan çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum. dedi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

19 Mayıs Belediyesi 6. Doğa, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında yaklaşık 100 çocuğun sünnetini gerçekleştiriyor.
Etiketler » Samsun Grup Uçak Bileti   » Samsun Grup Uçak Rezervasyonu   » Samsun Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Samsun 19 Mayıs ilçesinde Festival için hazırlıklar başladı


Haberler