Edirne Belediye Bandosu Golden Lyre Festivali'nde - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Edirne Belediye Bandosu Golden Lyre Festivali'nde

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Edirne Belediye Bandosu, Polonya Rybnik’te düzenlenen 2016 Golden Lyre Festivali’nde Türkiye’yi temsil etti. Edirne Belediyesi, Türkiye’den katılan ilk belediye olurken, Bando Şefi Süleyman Uysal festivalde en iyi bando şefi seçildi.
Elde ettiği başarılarla ünü sınırları aşan Edirne Belediye Bandosu, 17-19 Haziran 2016 tarihlerinde Polonya Rybnik’te düzenlenen 2016 Golden Lyre Festivali’ne katıldı. Festivale Edirne Belediye Bandosu’nun yanı sıra Romanya, İtalya, Yunanistan, Litvanya, Macaristan, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna’nın bando takımları ile Polonya’nın birçok kentinden gelen bando takımları katıldı.
3 gün süren festival, kortej yürüyüşüyle başladı. Daha sonra Rybnik Şehir Bandosu, büyük bir misafirperverlik göstererek İstiklal Marşı’nı çaldı. Bu sırada Rybnik Şehir Bandosu’nun şefliğini Edirne Belediyesi Bando Şefi Süleyman Uysal yaptı. Festivalin ilk günü, bando takımlarının konserlerinin ardından sona erdi.
Festivalin ikinci günü, bandolararası yarışmalarla başladı. Yarışmanın ardından Edirne Belediye Bandosu, Polonya’nın Wodzislaw şehrinde Polonya halkına unutulmaz bir konser verirken, dinleyenlere Edirne’ye özgü badem ezmesi, kavala kurabiyesi ve Edirne Belediyesi Tanıtım Broşürü takdim edildi. Edirne Belediye Bandosu’nun konserini büyük bir beğeniyle dinleyen Polonya halkı, bandonun çaldığı şarkılar eşliğinde dans ederek eğlendi.
Festival 19 Haziran 2016 tarihinde düzenlenen Gala Gecesi’yle son buldu. Gala Gecesi’nde Edirne Belediye Bandosu Şefi Süleyman Uysal ’En İyi Bando Şefi Ödülü’ne layık görüldü. Ödülünü almak için sahneye çıkan Uysal, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Rybnik Belediyesi ve halkına selamlarını gönderdiğini belirterek, "Festival organizasyonundaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizleri çok iyi ağırladılar. Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan sizleri medeniyetlerinin buluştuğu kent Edirnemize davet ediyor. Sizleri Edirne’de görmek bizleri mutlu edecektir" dedi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Edirne Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Edirne Belediye Bandosu, Polonya Rybnik’te düzenlenen 2016 Golden Lyre Festivali’nde Türkiye’yi temsil etti. Edirne Belediyesi, Türkiye’den katılan ilk belediye olurken, Bando Şefi Süleyman Uysal festivalde en iyi bando şefi seçildi.
Etiketler » Edirne Grup Uçak Bileti   » Edirne Toplu Uçak Bileti   » Edirne Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Edirne Belediye Bandosu Golden Lyre Festivali'nde


Haberler