13. Uluslararası Fas Hikaye Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

13. Uluslararası Fas Hikaye Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Uluslararası Fas Hikaye Festivali Temara kentinde başladı.
 
Tunus'un başkenti Rabat'ın 20 kilometre güneyindeki Temara kentinde düzenlenen festivale 18 farklı ülkeden hikaye anlatıcıları katılıyor. Katılımcı ülkelerin yerel halk hikayelerini anlatacakları festival kapsamında geleneksel dans gösterileri, müzik performansları ve kültürel etkinlikler sunulacak.
 
Uluslararası Fas Hikaye Festivali Düzenleme Komitesi Başkanı Necime Tay Tay Gazali, festivalin açılış konuşmasında, toplumların kültüründe hikayenin önemine vurgu yaparak, "Halk kültür belleğini canlandıran ve sözlü mirasımızın bir parçası olan hikayeler, etnik ve dilsel farklılıklara rağmen ortak manevi değerleri ortaya çıkarıyor." dedi.
 
Endonezya'dan katılan ekibin dans gösterisiyle devam eden festivalin ilk gününde Fas ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ekipleri de çöl ve çöl hayatını içeren hikayeler anlattı.
 
Suudi Arabistan'ın onur konuğu olduğu festivale, Endonezya, BAE, Yemen, Moritanya, Mısır, Tunus, Irak, Bahreyn, Ürdün, Mali, Senegal, Cezayir, Nijer, Burkina Faso, Sudan, Etiyopya ve Cibuti katılıyor.
 
Katılımcı ekipler tarafından anlatılan en iyi ilk üç hikayenin ödüllendirileceği festival 3 gün sürecek.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Uluslararası Fas Hikaye Festivali Temara kentinde başladı.
Etiketler » Fas Grup Uçak Bileti Al   » Fas Grup Uçak Rezervasyonu   » Fas Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: 13. Uluslararası Fas Hikaye Festivali


Haberler