Uluslararası Motosiklet Festivali'ne doğru - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Motosiklet Festivali'ne doğru

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde, 7-10 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Motosiklet Festivali için hazırlıklar başladı.

Suğla Yaylası Motor ve Doğa Sporları Merkezi'nde yapılacak festival kapsamında, Türkiye Süper Enduro Şampiyonası'nın 2. ayağı da gerçekleştirilecek. Festivalde, yurt dışından gelecek sporcular tarafından serbest stil motor gösterisi sunulacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 gün sürecek festival için süper enduro parkuru ve serbest stil rampasını hazırlamaya başladıklarını söyledi.

Festivale yaklaşık 100 sporcunun katılmasını beklediklerini bildiren Baysan, organizasyonda vatandaşların da katılabileceği ATV safari turu gibi etkinliklerin yer alacağını kaydetti.

 

Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ise etkinliklerin ilçenin tanıtımı için önem taşıdığını vurgulayarak, belediye olarak organizasyona katkı sundukları için mutlu olduklarını ifade etti.

 

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde, 7-10 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Uluslararası Motosiklet Festivali için hazırlıklar başladı.Suğla Yaylası Motor ve Doğa Sporları Merkezi'nde yapılacak festival...
Etiketler » Kastamonu Grup Uçak Bileti   » Kastamonu Grup Uçak Rezervasyonu   » Kastamonu Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Uluslararası Motosiklet Festivali'ne doğru


Haberler