Festival öncesi, dans gösterisi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Festival öncesi, dans gösterisi

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Yunanistan’ın Orestiada kentinde festival coşkusu yaşanıyor. Dün başlayan festival öncesi dans gösterilerine sahne olan Orestiada’da özel bir dans okulunun düzenlediği gösteriyi Edirne  Belediye Başkanı Recep Gürkan, Orestiada Belediye Başkanı Vassilis Mavridis ve Yunanistan Edirne Konsolosu Evi Charitidou birlikte izledi. Yunanistan’ın otantik oyunlarının sergilendiği  gösteride oyunculara tempo tutan  seyirciler ile birlikte protokol üyeleri de sık sık alkışlarla eşlik etti.

Dans okulu öğrencilerinin sergilediği otantik oyunlar büyük beğeni toplarken, kültürler sahip çıkmanın da önemini bir kez daha ortaya koydu.

Festivalin 3 gün boyunca devam edeceği öğrenildi.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Yunanistan’ın Orestiada kentinde festival öncesi dans gösterisi yapıldı. Gösterileri Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Orestiada Belediye Başkanı Vassilis Mavridis ve Yunanistan Edirne Konsolosu Evi Charitidou birlikte izledi.
Etiketler » Yunanistan Grup Uçak Bileti   » Yunanistan Grup Uçak Rezervasyonu   » Yunanistan Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Festival öncesi, dans gösterisi


Haberler