Türkiye'nin İlk Üflemeli Çalgılar Festivali Başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Türkiye'nin İlk Üflemeli Çalgılar Festivali Başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
İstanbul Klarnet Derneği ve Kadıköy Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk üflemeli çalgılar festivali, 'İstanbul Woodwind Festival' 29 Haziran Çarşamba günü Kadıköy Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor.
 
İstanbul Klarnet Derneği ve Kadıköy Belediyesi işbirliğiyle Türkiye'de ilk kez düzenlenecek, üflemeli çalgılar festivali 'İstanbul Woodwind Festival', uluslararası platformda tanınmış solist sanatçıları, oda müziği topluluklarını, koro ve orkestraları, öğretmen ve öğrencileri, prestijli enstrüman ve aksesuar üreticilerini, amatör meraklıları ve müzikseverleri İstanbul'da bir araya getirmeyi amaçlıyor.
 
Festival aracılığıyla Türkiye'nin köklü kültürü ve müzik sanatında ulaştığı çağdaş düzeyin tanınması, katılımcılar arasında bilgi ve yeni fikirlerin paylaşılması, sanat üretirken kullanılan enstrüman ve aksesuarların tanıtılması amaçlanıyor. Festival, en son yeniliklerin sergilenmesine fırsat sunarak dünya çapında dostluk ve işbirliği teşvik ediyor.
 
DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇILAR FESTİVALDE
 
Festivalin açılış konserinde dünyaca ünlü sanatçılara, şef Serdar Yalçın yönetimindeki Sinema Senfoni Orkestrası eşlik edecek. Açılış konserinde, Viyana Filarmoni Orkestrası solo flüt sanatçısı Walter Auer, Deutsche Oper Berlin Solo Fagot sanatçısı ve Weimar Musik Hochschule fagot eğitmeni Selim Aykal, Belçika Ulusal Orkestrası klarnet sanatçısı Roeland Hendrikx, Solo obua sanatçısı, besteci, orkestra şefi ve Paris National Superieur de Musique Obua ve oda müziği eğitmeni David Walter sahne alacak.
 
KONSERDEN ATÖLYE ÇALIŞMALARINA
 
Festivalde, konserler, seminerler, masterclass'lar, atölye çalışmaları, film gösterimleri, sergiler, ödüllü yarışmalar ve çocuklara özel eğitim programlarının yanı sıra, prestijli üreticilerin stantlarının yer alacağı sergi alanları olacak.
 
Tüm müzisyenlere ve müzikseverlere egzotik bir hafta yaşatmayı hedefleyen festival, 3 Temmuz Pazar günü sona erecek.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

İstanbul Klarnet Derneği ve Kadıköy Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk üflemeli çalgılar festivali, 'İstanbul Woodwind Festival' 29 Haziran Çarşamba günü Kadıköy Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Türkiye'nin İlk Üflemeli Çalgılar Festivali Başlıyor


Haberler