East End Film Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

East End Film Festivali başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Festivalin bu yılki programında Türk yönetmen Tolga Karaçelik’in küratörlüğünde hazırlanan ve Türkiye’den 5 yeni kuşak yönetmenin filmlerinin yanı sıra Kürt yönetmen Bahman Ghobadi’nin en son filmi A Flag Without Country (Ülkesiz Bayrak) filmin de yer alacak.

Dünyaca tanınan İranlı Kürt yönetmen Bahman Ghobadi’nin yeni filmi Ülkesiz Bayrak, Güney Kürdistan ile Rojava sınırında ki sığınmacı kamplarında geçiyor ve oyuncuları sığınmacılardan oluşuyor. Kürt pop sanatçısı Heli Luv’un klip çekme hazırlığında olduğu sırada bu kampa yaşananları içeren film 29 Haziran Çarşamba günü akşam saat 20.30’da Shoreditch’te bulunan Rich Mix sinemasında yapılacak Birleşik Krallık galasıyla seyirciyle buluşacak.

13521045_10154042139656329_1491014569_n

East End Film Festival her yıl birinci ve ikinci uzun metraj filmlerini yapan yönetmelerin katılımına açık bir yarışma düzenlemekte. Bu yarışmanın kazanan yönetmeni bir sonraki yıl festivale kendi ülkesinden filmlerden oluşan bir seçki ile program hazırlamakta. East End Film Festivalinin 2015 yılında yapılan yarışmasında Sarmaşık isimli filmiyle bu ödülü kazanan Türk yönetmen Tolga Karaçelik’in hazırladığı Türk filmleri programında yeni kuşak yönetmenlerden seçilmiş 5 tane film yer alacak. Tolga Karaçelik program hakkında yaptığı yazılı açıklamada: “Ülkemde ki sinemacıların en sevdiğim tarafı her birinin kendine has şeyler üretmesi. Bu ürünlerin ortak bir sesi yok, aralarında bir birlik yok ki ben bu tür bir birlikten zaten nefret ederim. Ortada sadece sinema ve sinemanın zenginliği var. Benim içinde sinema burada yani farz edilmiş bir ortak zeminin olmadığı yerde başlıyor zaten.” ifadelerine yer verdi.

13536005_10154042139651329_1791824323_n

Festivalin en iyi uzun metrajlı filmini seçecek bu yılki jürisinde de yer alan Türk yönetmen Tolga Karaçelik tarafından hazırlanan programda aşağıda ki filmler yeralacak:

Baskın (Yönetmen Can Evrenol) : 25 Haziran Cumartesi saat 23.00 Hackney Picturehouse sineması (Hackney Central)

Gişe Memuru (Yönetmen Tolga Karaçelik) : 25 Haziran Cumartesi saat 16.00 Richmix sineması (Shoreditch)

Ana Yurdu (Yönetmen Senem Tüzün) : 26 Haziran Pazar saat 15.45 Rio Sineması (Dalston)

Abluka (Yönetmen Emin Alper) : 28 Haziran Salı saat 18.30 Rio Sineması (Dalston)

Mavi Dalga (Yönetmenler Zeynep Dadak, Merve Kayan): 2 Temmuz Cumartesi saat 13.30 Rio Sineması(Dalston)

East End Film Festivali 23 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festivalde ki film gösterimleri ve diğer etkinlikler Doğu Londra’da ki 8 ayrı mekanda gerçekleştirilecek. Festival programına http://www.eastendfilmfestival.com web sitesini ziyaret ederek erişebilirsiniz.

13521771_10154042139646329_959635442_n

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Londra’nın en büyük film festivallerinden biri olan ve bu yıl 17’ncisi düzenlenecek olan East End Film Festivali başladı.
Etiketler » Londra Grup Uçak Bileti Al   » Londra Grup Uçak Rezervasyonu   » Londra Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: East End Film Festivali başladı


Haberler