Mengen Festival’e hazırlanıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Mengen Festival’e hazırlanıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Mengen Belediye Başkanı ve Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı Turhan BULUT’un Başkanlığında Mengen Anadolu Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Restoranında toplantı yaptı. Toplantıya, Kaymakamlık Makamı Temsilcisi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın KAZAK, Belediye Temsilcisi Ünsal KARABOSTAN, Gökçesu Belediye Başkanı Atilla ATEŞ, Belediye Encümeni Temsilcisi Sami ÖZER, AİBÜ Aşçılık Meslek Yüksekokulu Temsilcisi Doç. Dr. Nihal DOĞAN , Mengen Aşçılar Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selami KURTOĞLU, TAŞPAKON Başkanı Gökhan TUFAN, MAF Temsilcisi Arif İŞERİ ve Gürbüz OKUL , TAŞFED Temsilcisi Murat CAMGÖZ , ASOMDER Temsilcisi A. Kemal KEMER, Mengen Esnaf Odası Başkanı Burhan ERÖZ, Şoförler ve Otomobilciler Başkanı Hakkı YAVUZ katıldı. Açılış konuşmalarının ardından Federasyon ve Dernekler Festivalde gerçekleştirmek istedikleri projeleri dosya halinde sundular.

      TAŞPAKON Başkanı Gökhan TUFAN Festivale 55 Dernek ile katılacağını belirterek 55 İl’den 55 yöresel yemeği 55.000 porsiyon olarak sunacaklarını dile getirdi.
       TAŞFED Temsilcisi Murat CAMGÖZ Ulusal yarışmalar düzenleyeceklerini, erişte ile Guinness rekor denemesi yapacaklarını, birinci gün ev hanımları ve genç aşçıların, ikinci gün şeflerin yarışacağını yarışmalar için 12 adet mutfak kuracaklarını ifade etti.
      MAF Temsilcileri Arif İŞERİ ve Gürbüz OKUL Kültür Bakanlığı ve Mengen Belediyesi işbirliğinde Dünyanın en büyük aşçı heykelini Mengen’e yapacaklarını, duayen aşçılar anısına tüm Federasyon başkanlarına Aşçı Oskar Ödülü vereceklerini, Festivalde yapılacak olan yemek ve yarışmalara her türlü desteği vereceklerini beyan ettiler.
      Sivil Toplum kuruluşları ise Festivalin İlçemize yakışır ve başarılı geçmesi için her türlü desteği vereceklerini belirttiler.
      Tüm katılımcılar Festivalin daha önceki yıllarda yapılan Festivallerden çok daha iyi ve görkemli olması için ne gerekiyorsa hayata geçireceklerini ifade ettiler.

Ardından katılımcılara Belediye Başkanımız tarafından iftar yemeği verilerek toplantı sona erdi.

 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

6-7 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak olan 31. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali düzenleme ve yürütme kurulu festival hazırlık toplantısı yaptı.
Etiketler » Bolu Grup Uçak Bileti   » Bolu Grup Uçak Rezervasyonu   » Bolu Toplu Otobüs Bileti Al  
Google ARA: Mengen Festival’e hazırlanıyor


Haberler