Rendez-vous : Avrupa’daki en iyi sanat ve festivaller - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Rendez-vous : Avrupa’daki en iyi sanat ve festivaller

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
1450-1516 yılları arasında yaşayan dünyaca ünlü El Bosco lakaplı Hollandalı ressam Hieronymus Bosch’un 500’üncü ölüm yıl dönümü nedeniyle eserlerinin bulunduğu Madrid’deki Prado Müzesi, hazırlanan özel sergiye ev sahipliği yapıyor.
 
Karlovy Vary International Film Festival
Karlovy Vary, Çek Cumhuriyeti
 
Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali, Orta Avrupalı sinemaseverler için en önemli etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Sinema severler ile film endüstrisinin önde gelen isimleri gösterime girecek filmler, atölye çalışmaları ve partilerle meşgul olacak. Festivalin bu yılki önemli konukları ise Jean Reno, Willem Daofe ve Charlie Kaufman.
 
Festival International du Film de La Rochelle 
La Rochelle, France
 
Fransa’nın saygın festivallerinden Le Festival de la Rochelle, 1 – 10 Temmuz tarihleri arasında yüzlerce filmi, sinema severler ile buluşturacak. Dünyanın yaşayan efsanelerinden Frederick Wiseman’ın yapıtlarının da yer alacağı ve günde beş seans düzenlenecek film gösteriminin Keşif bölümü, son dönem Türk sinemasına ve Yeşim Ustaoğlu filmlerine ayrıldı.
 
Gülsün Karamustafa. Chronographia Hamburger Bahnhof – Museum für Gegenwart 
Berlin, Almanya
 
Berlin Hamburger Bahnhof Çağdaş Sanat Müzesi, Gülsün Karamustafa’nın eserlerini sergiliyor. Chronographia adlı sergi, 1946 doğumlu Gülsün Karamustafa’nın 1970’lerden günümüze kadar ürettiği 110 eseri kapsıyor. Yaklaşık kırk yıldır aktif olarak üreten sanatçı eserlerinde göç, popüler kültür, feminizm, toplumsal cinsiyet gibi konuları işliyor.
 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

1450-1516 yılları arasında yaşayan dünyaca ünlü El Bosco lakaplı Hollandalı ressam Hieronymus Bosch’un 500’üncü ölüm yıl dönümü nedeniyle eserlerinin bulunduğu Madrid’deki Prado Müzesi, hazırlanan özel sergiye ev sahipliği yapıyor.
Etiketler » Hollanda Grup Uçak Bileti AL   » Hollanda Grup Uçak rezervasyonu   » Hollanda Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Rendez-vous : Avrupa’daki en iyi sanat ve festivaller


Haberler