Gençlik festivali başlıyor! - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Gençlik festivali başlıyor!

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Konserlerin ilk gün ücretsiz olacağı festivalde, DumanHayko Cepkin, Emre Aydın, Pilli Bebek, Gripin, Umut Kuzey, Seksendört, Pinhani, Aylin Aslım, Flört ve İskender  Paydaş’ın aralarında olduğu birçok isim  sahne alacak.
Kuşadası Gençlik Festivali
Milyon Yapım tarafından düzenlenen ve 4 gün sürecek olan muhteşem festivale sen de katıl, birbirinden iyi sanatçıları görme şansı yakala ve unutmayacağın anları yaşa! 

Katılması Kesinleşen Sanatçılar:
MFÖ
Emre Aydın
Hayko Cepkin
Duman
Flört
Seksendört 
Pilli Bebek 
Pinhani
İskender Paydaş
Aylin Aslım
Jehan Barbur
Ogün Sanlısoy
Metin Türkcan&Murat İlkan
Niyazi Koyuncu
Can Gox
Hüsnü Arkan
Yok Öyle Kararlı Şeyler
Sattas
Supernova Raggae Band

ve daha fazlası..Kombine + Kamp Bileti:

http://www.biletix.com/etkinlik/TKGK1/TURKIYE/tr

Bahsedilen bileti almanız halinde festival alanında kampçılar için özel olarak ayrılacak olan kamp alanında, yanınızda getireceğiniz çadırınız ile yerinizi alarak konaklama hakkına sahip olacaksınız.


Kombine Bileti:

http://www.biletix.com/etkinlik/TKGK3/TURKIYE/tr

Bahsedilen bileti almanız halinde festival boyunca tüm konserleri izleme hakkına erişecek ancak gün bitiminde son konserin ardından festival alanından çıkmak durumunda kalacaksınız. 


Yiyecek / İçecek:

Festival alanında bulunacak olan yemek stantlarından yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı kendi imkanlarınız dahilinde karşılayabileceksiniz4 Günlük Kamp + Kombine Bilet Ücreti:
60,00TL

İletişim:
0212 347 30 00
 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Kuşadası Gençlik Festivali, 14 - 17 Temmuz tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek.
Etiketler » Muğla Grup Uçak Bileti   » Muğla Toplu Uçak Bileti   » Muğla Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Gençlik festivali başlıyor!


Haberler