İspanya'da 500 yıllık at güreşi festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İspanya'da 500 yıllık at güreşi festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
İspanya'nın kuzeybatısındaki Galisya bölgesinde, insanların evcilleştirilmemiş atlarla güreştiği "Rapa das Bestas" festivali, her geçen yıl daha büyük ilgi görüyor.
Geçmişi 500 yıl öncesine dayanan festival, Galisya'nın farklı küçük köylerinde yapılıyor. Bunlardan en ünlüsü, 60 kişilik nüfusa sahip Sabucedo köyünde düzenleniyor.
Sabucedo, temmuz başında yapılan ve üç gün süren festivalle son yıllarda ününü daha da artırdı. Bu yıl festival boyunca 20 bin kişiyi ağırlayan Sabucedo'ya fotoğrafçılar başta olmak üzere, 15 ülkeden 130'a yakın gazeteci akın etti.
Festival, atların kutsandığı kilise ayiniyle başladı. Yüzlerce erkek ve kadın, özel bir alana toplanan 285 evcilleştirilmemiş atla güreşti.
Atları yere yatırmayı başaranlar, yele ve kuyruklarından küçük parçalar kesiyor. Bunu çok az kişinin başardığı görüldü.
İspanya'nın "ulusal kültürel etkinlikleri" listesindeki "Rapa das Bestas", atların evcilleştirilmesiyle ilgili en eski festivallerden biri olarak biliniyor.
 

 

EN UCUZ FİYATA UÇAK BİLETİ AL

9 KİŞİ ÜZERİ UÇAK SEFERİNİZE , GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE EN UCUZ OTOBÜS BİLETİ

 

 

 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Etiketler » İspanya Grup Uçak Bileti Al   » İspanya Grup Uçak Rezervasyonu   » İspanya Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: İspanya'da 500 yıllık at güreşi festivali


Haberler