Antalya'da Büyük ödül 100 bin lira - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Antalya'da Büyük ödül 100 bin lira

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 53'üncüsü düzenlenecek, "Uluslararası Antalya Film Festivali" yarışma filmleri için başvurular başladı.

Festival ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'nin en eski film festivali olmasının yanı sıra Avrupa ve Asya'nın da en köklü film festivallerinden biri olan Uluslararası Antalya Film Festivali, 16-23 Ekim tarihlerinde, 53. kez sinemaseverlerle buluşacak.

Ana kategorilerin "Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması", "Uluslararası Uzun Metrajlı Film Yarışması", "Ulusal Kısa Metrajlı Film Seçkisi" ve "Antalya Film Destek Fonu" olarak belirlendiği festivalin yarışmalı bölümü için yönetmelikler, başvuru tarihleri ve başvuru formları resmi internet sitesi antalyaff.com adresinde yayınlandı.

Kapsamı genişletilen Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'na, kurmaca eserlerin yanı sıra belgesel, deneysel ya da animasyon uzun metrajlı Türkiye yapımı filmler başvurabilecek. Bu kategoriye 60 dakikadan kısa ve daha önce Türkiye'de katıldığı festivallerden herhangi birinde "En İyi Film" ödülü almış filmler katılamayacak.

Büyük ödül 100 bin lira

Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'nda büyük ödül Altın Portakal heykelciği ile 50 bini dağıtım desteği olmak üzere, 100 bin lira olarak açıklandı.

Ulusal yarışmada, En İyi İlk Film, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Görüntü Yönetimi, En İyi Kurgu, En İyi Sanat Yönetimi ödülleri ile Dr. Avni Tolunay Jüri Özel Ödülü ve Behlül Dal Jüri Özel Ödülü, kapanış gecesinden bir gün önce, Antalya Film Forum ödül töreniyle sahiplerinin olacak.

En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo, En İyi Müzik, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu ödülleri ise festivalin kapanış töreninde, Uluslararası Uzun Metrajlı Film Yarışması ödülleriyle verilecek.

Geçen yıl uygulamaya başlanan Ulusal Kısa Metrajlı Film Seçkisi'ne dahil olan filmlerin uluslararası yarışma filmlerinin öncesinde izleyiciyle buluşması bu yıl da devam edecek. Özel belgesel seçkisi de film programında yer alacak. Her iki seçkideki filmlerden birer tanesi halk oylamasıyla izleyici ödülünün sahibi olarak, Altın Portakal heykelciğiyle ödüllendirilecek.

Antalya Film Destek Fonu da dış çekimlerinin en az üçte biri Antalya'da gerçekleştirilecek olan ulusal uzun metrajlı bir filme senaryo aşamasında 100 bin lira ödül verecek.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 53'üncüsü düzenlenecek festival kapsamında, yarışma filmleri için başvurular başladı. Festivalde, ana kategoriler "Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması", "Uluslararası Uzun Metrajlı Film Yarışması", "Ulusal Kısa Metrajlı Film Seçkisi" ve "Antalya Film Destek Fonu" olarak belirlendi. Büyük ödül 100 bin lira 100 bin lira olarak açıklandı.
Etiketler » Antalya Uçak seferleri   » Antalya Uçak bileti fiyatları   » Antalya Uçak bileti al  
Google ARA: Antalya'da Büyük ödül 100 bin lira


Haberler